Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhat vennetek meg a...

Melyik ruhat vennetek meg a templomba?

Figyelt kérdés
Altlaban szoknyakat hordok, illetve egyberuhakat, de tegnap az uzletben megtetszett egy feher egyberuha, illetve egy feher rovidnadrag szurke buggyos felsovel. Melyiket vegyem meg szerintdtek TEMPLOMBA? Amugy zarojelbe megjegyzem, hogy templomi egyberuham 5-6 van.
2011. jún. 16. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a templomi ruha? Minek még venned,ha van 5-6?
2011. jún. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy templomi misét ne öltözz túl! Elég ha van 2 fehér blúzod (hosszú ujjú , rövid ujjú) + '1 fekete szoknya 1 fekete nadrág. Tudom h nem az volt a kérdés h mit vegyél fel , de h a kérdésedre is válaszoljak én a fehér egyberuhát venném meg. :)
2011. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek a templomba ennyi cucc amikor oda gondolom heti 1szer mész?

Vegyél inkább olyan ruhát amit ki is használsz.


De amúgy a rövidnacisat mert az hordható máskor is, az egyberuha ha elegáns az kötött nagyon. 8Ráadásul a rövidnacit harisnyával és csizmával télen is fel lehet venni)

2011. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden héten megyek egyszer + még ha van valami nagyobb ünnep. Amúgy meg ki tudom használni a ruháimat, mert elég hosszú a nyár. De valahogy én is a rövidnaci felé hajlok, másrészt, ha valami lakodalomba kell menjek, akkor még megvehetem azt a fehér ruhát :)
2011. jún. 16. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Templomba nem illik rövidnadrágba menni. Ez nem az én véleményem, hanem másoké, külföldi nyaraláson elég sok templomban jártam turistaként, és általános tapasztalat, hogy nem engedik be azokat, akiknek túl mély a dekoltázsa, fedetlen a válla és térd fölött érő szoknyában/nadrágban vannak.
2011. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakozom, rövidnadrágban ne menj templomba, nem illik. Valamint esküvőre sem illik fehérben menni... A szürke buggyos felső jó lehet templomba, de inkább halásznadrággal.
2011. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
fehér ruha, hány éves vagy?
2011. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!