Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kerül 4x annyiba a...

Miért kerül 4x annyiba a kínai nike cipő egy nike boltban mint a kínaiban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
én még kinaiban életemben nem láttam nike cipőt.De egyébként azért mert a Nike-nak nagy lett a neve és igaziból csak a márkát fizeted meg nem a cipőt.
2011. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert..Igaz kínában gyártják mind a kettőt, de mikor a híres-neves, nagyon drága és kiváló minőségű, ilyen-olyan 'valódi' Nike cipőket gyártják, akkor ott kuksolnak, és fel-alá járkálnak az ellenőrök, aztán nézegetik hogy minden rendben megy-e, tökéletes cipőket gyártanak-e. Mindez délelőtt megy....és azért olyan drága, mert rá van írva hogy Nike, és tényleg semmi hiba nincsen rajta, mert hát mi dolga lenne az ellenőrnek.

Aztán este...A munkások nagyon is jól tudják hogy hogyan, milyen technikával kell legyártani a cipőket, így csinálnak ugyanolyanokat, csak épp nem lesz ráírva hogy Nike, de fazonra ugyanaz. És nem tudják eladni 15-20 ezerért.

2011. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Problem? ***** válasza:
Kedves utolsó ezt azok mondják akik nem hordtak még márkás cípőt mert nekem senki nem fogja bemagyarázni azt hogy 2ezer forintos cipő ugyan olyan kényelmes mint egy 15-20ezer forintos cipő.
2011. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert az eredeti Niket a cég gyártattja kínában,míg a piaci (mert van,én láttam) nem olyan anyagokból készült,de kinézetre megtévesztésig hasonló (nem szemmagasságban).
2011. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Problem? ***** válasza:
Persze voltál kínába gyárlátogatáson és még haza is engedtek?:D Akkor a kínaicipőben miért rohad le a lábad meg van alapból egy bukéja míg a Nikének nincs:D
2011. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogos
2011. jún. 16. 09:02
 7/7 A kérdező kommentje:
A kenyelemrol meg annyit hogy az uj kamu nike-om nagyon kenyelmes, ugyan ugy nez ki mint az wredeti nike air, viszont a talpbetetjebol mar lekopott a jel plusz elegge budosodik
2011. jún. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!