Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha magassarkúmá...

Mit csináljak, ha magassarkúmániás vagyok, de a szüleim nem engedik hogy hordjam?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve cipőbolond lettem, azon belül is leginkább magassarkú. Csak az a baj hogy a szüleim nem nagyon engedik, max a 6 centiset... De nekem úgy tetszenek a 10 meg annál magasabb cm cipők! Mindig olyanokat próbálgatok boltban és tök jól tudok menni bennük, és komolyan én jobban szeretek azokban menni mint laposban. (És tudom hogy fájni fog tőlük egy idő után a lábam de akkor is hordanám őket.)

16/L


2011. jún. 13. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

meg deformálódni is fog a lábad és gerincferdülésed lesz. Én is szeretem őket, de minden nap nem egészséges :)

Ennyi idősen meg egy idióta kis tinir*bancnak néznél ki bennük, örülj, hogy nem engedik a szüleid. Ezek a cipők igazán a 20+os valóban nőkön festenek jól, nem a kislányokon. Nem fogsz tőlük nőnek tűnni, csak nevetségesnek.

2011. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
I.J
2011. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!