Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti milyen fazonú...

Csajok! Ti milyen fazonú bikinit vennétek, ha az átlagnál kisebb cicitek lenne?

Figyelt kérdés
lehet, h velem van a hiba, de én idén eddig semmi jó bikinit nem találtam, jo tudom, még csak jun közepe fele járunk, de akk is :/ :D ilyenkor már rég szoktam találni magamnak, most meg semmi... nektek melyikek jönnek be?
2011. jún. 11. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb is talán, nem csak 'HA' :)


Egyszer belinkelték, én azóta szerelmes vagyok belé: [link]

[link]

Oldalt megy a pántja, nem a megszokott 3szög fazonú, ami roppant előnytelen nekünk.

Nem tudom, hogy neked mennyire kicsi a melled, de ha van is valami(csak annyira, hogy ne csússzanak azért fel:), és nem vagy totál lapos, ezek is jól állhatnak:

[link]

[link]


Sok sikert;)

2011. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is nagyon kicsik a melleim,ez a fürdőruha tipus áll jól,ajánlom neked is:


[link]


Amúgy azok is jók amiket az előző linkelt.

2011. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) eddig nem is igen gondolkodtam rajta, h ilyet vegyek, de most azt hiszem meggondoltam magam :)
2011. jún. 12. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az átlagnál kisebb mellem van, és én pont ezt a bikinit vettem: [link] 1 hónapja New Yorkerben. :)

Szerintem jól áll nekem. :D

2011. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem olyan kicsi (nem is nagy, 80C) de biztos a helyedben kihasználnám, és ezeket amiket linkeltek. Idén nagyon divatos ez a fazon, és ez tényleg csak kismellűeknek áll jól (én próbáltam, a mellem teteje meg kint volt:-S)
2011. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link] Én ezt részesítem előnyben, tudom nem ezt szeretnéd csak 1 tanács hátha meg tetszik nekem ugyan ilyen van csak kékbe :)

Vagy itt is van még egy nagyon jó

[link] Húgomnak pl ilyen van


Vagy még ez

[link] Ez is nagyon kényelmes volt is ilyenem csak ottagytam a táborba :(

2011. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző: Olyan fazonút, mint a 2., olyat hol lehet venni?
2011. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!