Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövéren hogyan öltözködjek...

Kövéren hogyan öltözködjek csinosan, nőiesen?

Figyelt kérdés

34 éves, 167 cm magas, 100 kiló vagyok. Elekezdtem diétázni és sportolni, de sok idő, amig látszatja is lesz. Viszont szeretnék csinosan öltözködni. Eddig állandóan farmer, edzőcipő, pulóver összeállitásban mentem mindenhová és otthon meg jöhetett a jó öreg kinyúlt tréningnadrág.

Férjem nem szól egy szót sem, de tudom, örülne, ha csinos lennék. Hol és hogyan kezdjem el? Honnan tudjam, milyen a stilusom és milyen ruhák állnának jól. Egyébként nyáron szeretném a pántos felsőket, a szoknyákat, a nyári ruhákat. Csak nem merem hordani. És bejelentkeztem fodrászhoz is. Ez volt az első lépés. De hogyan tovább?


2009. márc. 20. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak Molett ruhaboltok is, molett,ducibb nőknek vannak ruhák, nagyon csinosak!Anyukám is olyasmi méretekkel rendelkezik mint Te.Mi is kerestünk egy üzletet, ahol direkt ilyen alkatú nőknek vannak ruhák.Menj el egybe, próbálj fel párat, biztos furcsán fogod érezni magad, vagy nem mered majd hordani de bátorság!Egy olyan nő mint Te ugyan úgy lehet csinos mint egy vékony!Sok sikert!És hidd el csini leszel!
2009. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyáron nyugodtan fölvehetsz egy nyári ruhát,ilyen melegben nem lehet pulcsiban járni.Vegyél könyű anyagú kicsit hosszabb fazonú ruhát,ami karcsúbbnak mutat és még jól is érzed magad benne.Attól még hhogy duci vagy nyugodtan lehetsz csinos.Nem kell elrejteni magad,csupán az alkatodhoz illő ruhát megtalálni.A fogyókúrához pedig sok sikert.
2009. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pl C&A-ban vannak kifejezetten nagyobb szép ruhadarabok! 46os mérettől fölfelé! Nézz körül!

Inkább az újjas felsők lennéne az előnyösebbek, hogy a nagyobb karodat elrejtsd, de a nagy melegben a pántos is jó, valami mellen feszülös és lejjebb nem tapadós darab. De ha már van az adott ruhából a méretedben azt valószínű azért gyártották, mert jól áll a ducibb nőkön is!

Edzőcipőt váltsd le valami nőiesebbre, kisebb masszív sarkúra, vagy laposra, hogy nagyon ne terheld meg a lábad! Nem kell 10centis sarkakban mászkálni, nem az a nőies feltétlenül.

A fodrász jó ötlet, majd ő kitalál valami jó frizkót :)

2009. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!