Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M vagy Bershka/Stradivarius/...

H&M vagy Bershka/Stradivarius/Pull and Bear/Zara? Árban, minőségben, választékban stb. stb. egyik jobban megéri? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval h&m jó messzire van tőlünk, vagyis a város másik oldalán, a többi üzlet pedig a közelben. Most fogok kapni egy kevéske pénzt (sajnos tényleg kevéskét :S) és arra lennék kíváncsi, hogy a h&m olcsóbb, jobb, többféle cipő/ruhácskák stb. van ott mint mondjuk a másik boltokban? Vagy ugyanolyan? Köszi a válaszokat előre is!
2011. jún. 10. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Bershka,Stradivarius,Pull and Bear,Zara - Ezeknek az üzleteknek ugyan az a tulajdonosa, szóval eléggé hasonló, a h&m-ben viszont több stílust is megtalálsz, szerintem nézz körül mindenhol!
2011. jún. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És árban? A H&Mben találok cipőt?? És ha igen, mennyiért? A Bershkában láttam egyet, úgy 15ezer körül volt és arra lennék kíváncsi, hogy a H&Mben van-e jobb árban?

Mindig a Stradivarius, Bershka stb. helyeken vásároltam, ezért nem nagyon tudok semmit a H&Mről, de most sajnos nem vagyok "elárasztva" pénzzel. :)

Köszönöm a válaszod!

2011. jún. 12. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek kozul, amiket felsoroltal, en csak a H&M-ben voltam, de azt nagyon szeretem,nem is olyan veszesen draga, es vannak nagyon jo ruhak ott :) Es akciok is vannak altalaban vagyis szerintem :DD Szoval en azt ajanlom neked, a tobbi uzletrol csak annyit tudok, hogy draga :DDD
2011. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! :)

A H&Mben vannak szép magassarkúk? Ilyen platformra gondolok. Ha igen, kb. mennyibe kerülnek? :)

2011. jún. 12. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
H&m-ben én még nem láttam olyan igazi csodaszép platform cipőt. Azt inkább Zarában keresd, mert ott biztos van, gyönyörű, viszont 20-30 ezer ft körül..
2011. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor H&Mben nem érdemes keresni... Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2011. jún. 13. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!