Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben a magassarkú szandálban,...

Ebben a magassarkú szandálban, mennyire nehéz megtanulni járni?

Figyelt kérdés

[link]


Egy kezdőnek jobb a telitalpú szandál,mintegy körömcipő??

Mi a véleményetek az ilyen szandálokról?


2011. jún. 6. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy telitalpúban mindig könnyebb járni és ennek a talpa is vastag, úgyhogy kezdheted ebben a tanulást, bár lehetne pár centivel kisebb is. Viszont ha gagyi a cipő, akkor a talpa nagyon könnyű, mert parafából vagy miből van és abban nehezebb járni.
2011. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké:) Hát én is úgy gondoltam,hogy pár cetivel kisebb legyen a sarka:) Értem,de ezeknek a szandáloknak csak ilyen parafás talpuk van?:S
2011. jún. 6. 22:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak parafa. :) Pont azt mondom, hogy ha nem jó a minősége, akkor parafa, de ha jó, akkor valami keményebb anyag olyan fa-szerű csak parafának álcázva. És az a jó. :D Csak képről nem lehet megítélni, hogy ez melyik típus, ahhoz meg kéne fogni, hogy megbecsüljük a súlyát. :)
2011. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
nem megtanulni kell benne járni,hanem elviselni a fájdalmat :D nekemis ilyesmim van,5centis,4órát bírok ki benne
2011. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De azért könnyebb mint egy körömcipőben nem? XD Egyszer volt rajtam köröm cipő..hát.. rossz választás volt:D
2011. jún. 6. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első két válaszoló én vagyok. Én egy jó magassarkúban bármennyi időt kibírok, mert nem fáj tőle a lábam. És még annyit tennék hozzá a 3. válaszolóhoz, hogy ez a cipő viszont nagyon nem 5 cm, van 8-10 is!
2011. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mutatna egy ilyen magassarkú szandál érdekesen egy 150cm magas lányon?xD
2011. jún. 6. 22:34
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

[link]

van egy ilyesmim (csaj jobban néz ki, de sarok meg talp ugyanez)

és nagyon könnyen megtanultam benne járni, akármennyit kibírok benne, pedig 10 cm-s sarok

de van egy kb 5centis cipőm és ngyon fáj benne a lábam

szóval cipőtől függ

2011. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Megint első válaszoló vagyok. :D Bocsi, valószínűleg más véleményére is kíváncsi vagy, de még ezt leírom. :D Szóval van egy 152 centis osztálytársam és mindig ilyen magas cipőkben jár, mert zavarja a magassága és baromi jól áll neki és iszonyatosan irigylem, hogy olyan magas cipőket is felvehet, amikről én nem is álmodhatok. :D (Én viszonylag magas vagyok.) Szóval nyugodtan, jól fog állni, csak gyakorolj előtte, mert csak akkor béna ha nagyon nem tudsz benne járni..

:)

2011. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké:)
2011. jún. 7. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!