Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piroshoz melyik az (ok) a...

Piroshoz melyik az (ok) a szín (ek), ami (ke) t tilos felvenni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem is a piros-rózsaszín kombináció a leggázabb. meg a többi amit felsoroltak. bikiniben más szerintem, ott jó egy csíkos bikini amit említett már valaki, de pl piros nadrág rózsaszín felső vagy cipő vagy táska... szerintem botrány :)
2011. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
lila, zöld, rózsaszín, narancs, kék, türkiz.
2011. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igazából nem sok minden illik hozzá szerintem, én feketével, fehérrel és szürkével hordom, de ma pont az a divat, hogy olyan színeket kombinálhatsz, amik ütik egymást, szóval egy nagyobb városban, ahol burjánzik a divat és sok sztár mászkál, bármivel felveheted, ha van hozzá gyomrod! :)
2011. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
"egy nagyobb városban, ahol burjánzik a divat és sok sztár mászkál" ilyen MO-n nem sok van sztem :DD
2011. jún. 7. 14:55
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ez az, ezért írtam... :)
2011. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!