Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet-e valahol Bpesten (vagy...

Lehet-e valahol Bpesten (vagy másutt) legalább 44-es lábra való szép, kimondottan női zoknit kapni? Akár térdzoknit, akár rövidet.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a 174 centimhez őrületesen hatalmas lábacskákkal. Pár éve egyetlenegyszer kaptam szép zoknikat, 41-43-as volt rájuk írva, jók voltak nekem, a teljes bolti készletet felvásároltam, de mára tönkrementek. Talán sajnos a lábam is még tovább nőtt egy kicsit, brrrrr... Virágos vagy élénk színes csíkos zokniban (a nőiessége miatt) mindenki kisebbnek gondolhatja a lábamat, de a 39-42-es zokni nekem kicsi, idegesít, hogy a talpam közepén van a sarka, ezek hamar szét is mennek, mert rongálom a feszegetéssel, amikor felveszem. Ha pedig valahol le kell vetni a cipőt (a férfi edzőcipőmet...) és szinte ordít, hogy a zokni színes sarka nem ér el a lábam sarkáig, úgy érzem, hogy mindenki odanéz és sajnál hogy ilyen óriási lábam van, még zoknit se kapok rá, szóval ilyenkor visszájára fordul a trükköm. Arányában nem túl széles a lábfejem, hanem inkább hihetetlen hosszú, de úgy látszik a zokninál pont ez számít.
2009. márc. 19. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, sajnos nem tudom hol vehetnél, én még sosem láttam női 41-43as zoknit. viszont én csak kínai boltokban veszem a zoknikat (nekem nem ér meg 1500 forintot 2pár zokni), 40es lábam van, de mindig 35-38 méretet veszek, mert az a pont jó. nekem abból a 38-42es méret óriási. szóval talán próbálj meg egy kínai üzletet, hátha :)
2009. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, meg fogom nézni - érdekes, soha nem próbáltam volna ott, merthogy közismert hogy a kínai női cipőknél meg pont fordítva van: legalább egy számmal nagyobb kell mindenkinek, extra nagy méret nem is létezik, ezért azt a nevezetes lábamat be se teszem kínai boltba...
2009. márc. 21. 11:42
 3/3 A kérdező kommentje:

Válasz a privátra: nagyon szépen köszi, nekem nem újdonság a téma, csakhogy van itt már van valaki aki nagy csodálója a lábamnak, még a kérdés kiírás közben is.../biztos ezért csuszott be a lábacskám szó ebbe a tök komoly kérdésbe/ Azt hiszem tényleg sajnálhatod, mert a minőséget nem is látod... De vagyunk bőven ilyenek! Ne haragudj rám!


Ez a fenti privát üzenet ne zavarjon senkit, A KÉRDÉS ÉL!!, várnék még választ, mert annyira szeretem a szép zoknikat és dühítők az óriási harisnyaboltok ahol kiröhögnek a 44-45-ös lábammal. A harisnyanadrág is megoldhatatlan ügy mert amúgy teljesen átlag méret vagyok /fenék, comb/ csak a lábam feje XXXL, de ilyen öszvér harisnyanadrág persze nem létezik=)

2009. márc. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!