Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy leborotváltam?

Figyelt kérdés

Mert nem ciki?? nem szigoru de mégis félek

13.L


2011. máj. 26. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Semmi köze hozzá. Nem vagdosod magad, csak borotválkozol, olyan mintha fodrászhoz mennél. Szőr a haj is...
2011. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Ott lent?

Szerintem semmi köze hozzá, mindenkinek a magánügye hogy hogy érzi magát jól. Ha jó a viszonyotpok megbeszélheted vele ha szeretnéd, de semmi baj nincs vele ha nem szolsz.

2011. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Az én lányom is 13.

A hónalját együtt epiláltuk :-)

A lábát még nem akarja szőrteleníteni, az intimet meg ebben a korban MINEK???

2011. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mer lehet a lányod naon későn érő és még nem nőtt ki neki teljesen?

Meg persze me a furdőruhába aztán alul meg egy fekete szőrcsomo kandikál ki XD ez vicces

2011. máj. 26. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Bőven elég azt a részt nyáron borotválni, ami kilóg a bikiniből. Aztán majd mikor pár év múlva (optimálisan legalábbis) odajutsz, hogy a pasidnak akarsz tetszeni, borotválhatod naponta, olyan erős lesz.

Anyádnak meg minek elmondani? Semmi köze hozzá. xD Arénylag jó viszonyt ápolok anyámmal, de a fazonomhoz semmi köze. :D

2011. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne borotválhatná 13 évesen? Én is akkor kezdtem, mert rohadt igénytelen, ha valakinek szőrös.

Kérdező: én nem mondtam el neki magamtól. Egyszer rákérdezett, hogy hol szőrtelenítek és én elmondtam neki. Ennyi.

14/L

2011. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem 13 évesen kifejezetten zavart a szőr, főleg, mikor menstruáltam, ezért borotváltam le. Lehet, h a kérdezőnek is hasonló gondjai vannak, nem kell feltétlenül rosszra gondolni.

Anyudnak meg nem kell elmondani, ha észreveszi, majd megtudja.Ha érdekli, h miért, akkor elmondhatod neki:)

21/l

2011. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen utolso meg utolso előtti válaszolo:)

Mijen gusztustalan már ha beleragad meg amugy is :S

Koszonom a tobbi választ is

2011. máj. 26. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Szokott anyukád meztelenül látni? Mert ha nem, el sem kell mondani.

Szerintem is sokkal kényelmesebb, higiénikusabb menstruáció alatt, ha nincs ott szőr. Én kamaszkoromban még nem szőrtelenítettem, és utáltam, hogy ott - bocsánat, kicsit naturalista- de véres csimbókok vannak. Bikiniben nem csak az számít, ami kilóg, az is zavar, ha "ki van párnázva" a bugyi elöl a sok szőrtől.

Ne félj, nem fog dzsungel visszanőni. Nekem nagyon erős, fekete szőrzetem van alapból, és évek óta borotválom, és nem tragikus a helyzet.

2011. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!