Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyedi vállpántos top alá...

Egyedi vállpántos top alá miért vesznek fel a nők ormótlan pántú melltartót, aminek a pántja tökre máshová esik, mint a topé?

Figyelt kérdés
Itthoni újságokban, weblapokon még nem olvastam erről, de a fejlettebb országokban ez a "viselet" vércikinek számít. De nem is erről van szó, hanem arról, hogy a lány, aki felveszi, nem érzi, hogy a top pántja azért nyakmegkötős, birkózós, hogy szabadon maradjanak a szép vállak? Miért hordják így? A férfiak kedvéért biztos nem, mert ők alapvetően meglennének a melltartó nélkül :)
2011. máj. 25. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én még azt nem értem, hogy fehér felsőhöz hogy tudnak egyesek fekete melltartót venni...
2011. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert semmi esztétikai vagy stílusérzékük nincs. Nem véletlenül mondják, hogy a magyarok nem a pénzhiány miatt nem csinosak, hanem mert nincs is igényük rá.

Én kivételnek érzem magam, nem szeretem, ha kilátszik a melltartópánt, szinte csak átszerelhető meg pánt nélküli melltartóim vannak, de ha olyan a ruha, akkor egyszerűen nem veszek alá semmit.

Érdekes módon a magyar lányok nagy része szerint a kilógó pánt szexi, melltartó nélkül lenni meg igénytelen..

2011. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

gáz az, ha egy nő nem az eleganciájával vívja ki a figyelmet, hanem ilyen gusztustalan trükkökkel.

én sem vennék fel fehér alá feketét és fordítva, engem ne méregessenek emiatt :) gusztáljanak másért, ami nem hivalkodó, hanem finoman nőies. AZ A SIKER!

2011. máj. 25. 17:28
 4/9 A kérdező kommentje:
jó volna tudni, hogy honnan terjed...egymástól látják? miért nincs az iskolában esztétika óra?
2011. máj. 25. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki csak így tudja felhívni a figyelmet magára...... ;)


Komolyabbra véve, engem is szörnyen kiábrándít. Még ha azonos színű is, az nem ruha, hanem fehérnemű, nem az a funkciója, hogy látszódjon! Legyünk már nőiesek, igényesek, egy kis megerőltetést!

Tegnap akadtam ki a legjobban... Egy fehér top alól 3(!) pánt kandikált ki mindkét oldalon: fehér, kék, fekete... Egyszerűen nem értettem, hogy három pántos a melltartó vagy három melltartó van rajta vagy mi fene...


Erről is kéne felvilágosítást tartani.

2011. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, például pár éve mikor Romániában voltunk, ottani ismerősöm és barátnői között hatalmas divat volt, hogy az elütő színű melltartó pánt villan ki a felsődből:) ízlések és pofonok:D Engem pl. van mikor nem zavar, ha mondjuk fekete pántos felsőt veszek, és alatta fekete melltartót, akkor 'nem hat meg', hogy 2 fekete pánt van egymás alatt.
2011. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy ez miért zavar másokat? Te ne vedd fel így, én meg fel fogom, mert túl nagyok a melleim, hogy pánt nélkülit vegyek fel, egy vastagabb pántú melltartó meg jobban elosztja a tömeget, azért meg nem fogok megsülni, mert egy-két embernek bántja a szemét. Ráadásul egy "fejlettebb" országban élek, senkinek nem szúrja a szemét, más is csinálja.
2011. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég csúnya, de még mindig jobb, mint a szilikon pánt. kiakadok attól.
2011. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hangsúlyoznám a hangsúlyt, hátha így hangsúlyosabb:

nem az a probléma, hogy irritáló, hiszen ha valaki gusztustalanul szeret kinézni (plö kilógatja a hájait a haspóló alól), hát szíve joga hozzá, én max csak csodálkozni tudok ezen, mint ahogy a melltartópánt kirakásán is.

A kérdésem konkrétan arra irányult, hogy miért gondolja a pántkirakó, hogy egy különleges vállmegoldású, különlegesen pántolt ruha alá egy normálpántos melltartót kell felvennie - illetve miért vesz fel ilyen ruhát? Csak mert őt ne diszkriminálja senki? Csak mert joga van hozzá és megmutatja, hogy csakazértis ő is felveheti azt a szabású ruhát, ami alá más, ízlésesebb nő értelmesen fel is tud öltözni?

Természetesen nem kell megsülni, nem is értem, hogy a megsülésnek mi a köze a pántos kérdésemhez; annak sem kell megsülni, aki azt a 20 centi anyagot a top hosszához nem hajlandó kánikulában hozzátenni.

Szerintem meg lehet oldani különleges pántú melltartókkal a kérdést, csak ízlés dolga és nem megsülésé.


Igazából pont ilyen válaszokat szerettem volna (vagyis pártolót) mint a 07.55-ös, de a megsülés-védelem nem elegendő ellenérv ahhoz, hogy sikerüljön barátságosan ránézni az ilyen vállakra. Persze tudom, a mai világban kinek kell a szimpátia egy háta mögött álló idegentől :)

2011. máj. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!