Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igényes szép, latex, bőr...

Igényes szép, latex, bőr fűző. Itthon lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés

A webshopokban amik vannak nekem elég "gagyinak" tűnnek. A pár komolyabb webshop iszonyat drága. Ráadásul fel se lehet próbálni.

Van olyna bolt, ahol lehet kapni, meg lehet nézni, fel lehet próbálni, vagy nézzek ki külföldre? De még olyan webshop is jó lenne, ami nem olyan nagyon drága.


2011. máj. 23. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem valami fehérneműboltba nézz be
2011. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontoznak ezért, de ha nem vagy szégyenlős akkor bemehetsz a szex shopba és ott nagyon jó fűzők vannak.
2011. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
miért pontoznánk le emiatt? :) ez sem rossz ötlet :) úgyhogy most én fel is pontoztalak :D
2011. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

én itt néztem ki. nekem nem tűnnek gagyinak, asszem [link] innen rendelik. ennél olcsóbban én nem láttam sehol igazi fűzőt, és szerintem a mérettel se lehet sok gond, emrt van mérettáblázat..

bár ha nem valódi fűzőt szeretnél, hanem bőr/latex mídert, akkor tényleg drága.

2011. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez az oldal nagyon jó. nem valami olcsó, de ha tetszik, meg akarod, vagy a stílusod, akkor sztem megéri. meg minőségi az áru is, nem pedig gagyi sz.ar. meg márkás :) azér nem ismeritek mert inkább metálosok, punkok, vagy rockerek hordják ezeket a cuccokat. :)

2011. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

22:14

miért pontoználak le? csak az a baj, hogy nem tudom, melyikbe menjek be. mert amik neten vannak, az nem olyan nagyon tetszik. esetleg tudsz vmi jót, ahol igányesebb darabok is akadnak?

2011. máj. 23. 22:24
 7/11 A kérdező kommentje:

22:19

hú ezek nagyon szépek, köszönöm szépen!

22:20

ezek is nagyon szépek! bár bőr/latex nincs sajna, ahogy látom

2011. máj. 23. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:
22:14 vagyok merre laksz?Mert akkor keresek neked a környéken jobb féle boltokat.
2011. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2011. máj. 23. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom hogy állsz az itteni árakkal, és webshop ide vagy oda, személyesen tudsz próbálni, egyeztetni. Minőségben is nagyon jók!

2011. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!