Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete szoknyából hogy csinálh...

Fekete szoknyából hogy csinálhatnék kéket?

Figyelt kérdés
Van egy fekete miniszoknyám alul tüll betéttel amiből fellépésre kéket kéne csinálnom.Lehetséges ez? Mondjuk ha vmi tisztítószerrel kifehérítem és utána befestem? Vagy ugy foltos lesz?
2011. máj. 23. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel a szoknyád (mint írtad) tüll betéttel van ellátva, szinte kizárt, hogy egyforma színt lehessen elérni. Másként fogja meg a festék a pamutot, a kevert szálas anyagot,...

De létezik színtelenítő (ugyanúgy, mint hajfestékeknél), Pl az "IBERIA" textilfestékcsaládnak is van ilyenje (TESCO-ban is kapható ahol a vegyi anyagok, hypo, mosószerek vannak).

Ha mosógépben festesz, az nekem még sosem lett foltos, de utána macera a gépet kipucolni...

És mint mondtam, ha kétféle anyagból van, kizárt hogy homogén kék színe legyen!

2011. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tüllt a büdös életbe nem fogod tudni átfesteni. A műszálas sz*rokat sajna nem fogja a festék. hidd el, próbáltam elégszer. A szoknya többi része menne a hipó+ festék kombóval.
2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!