Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse cipőről kapcsolatba...

Converse cipőről kapcsolatba mondanátok nekem információka? (feltennék egypár kérdést)

Figyelt kérdés

1. ma vettem egy converset és a dobozára az volt írva hogy converse century, igaz rajta volt az original felirat de a logoja eg ykicsit kisebb, és az orra meg nem olyan keskeny.hamis?


2. kimostam mert volt olyan szerencsém hogy lefröcskölt az autó és tiszta sár lett az egész cipőm. hány mosás után kipik le a sarkán lévő felirat?


3. kézi mosásban mostam centrifuga nélkül mikorra szárad meg?

köszi


2011. máj. 21. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

1. ha rendes boltban vetted,akkor nem hamis. az új conversnek nem olyan keskeny az orra, mint a régieknek

2. nem tudom pontosan, de egytől biztosan nem

3. ha elég meleg, levegős helyen van 2 óra alatt biztosan, de gondolom mióta kiírtad, már megszáradt:)

2011. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:) ment a +

hát igazából nem márkaboltban vettem hanem vaterán egy nagyon kedves nőtől, személyesen vettem át, onnan gondoltam hogy nem kamu.

de aztán elkezdtem hordani és észrevettem hogy a gumi része az orránál nem olyan keskeny és kicsi, ezért kezdtem el gyanakodni...

2011. máj. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!