Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kék szemű, barna hajú lányok!...

Kék szemű, barna hajú lányok! Milyen szemű és hajú srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
Ha van kimondott esetetek.
2011. máj. 20. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen fajta ideálom. Nekem az összkép a fontos. 24L
2011. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
csatlakozom. hiába van valakinek jó haja pl, attól még nem fog nekem tetszeni. amúgy én is barna haj, kék szemű vagyok ... ez szerintem attól is függ, mit nézel meg először egy fiún. én pl a szemét, nekem nagyon fontos, de szerintem ez mindenkinél változó :)
2011. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
először is köszönöm a válaszokat. nyilván mindenkinél az össz. kisugárzás és sok más egyéb van még ami számít. de nekem is van kifejezett "ideálom", ezért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok. szerintem a barna szem nagyon snassz, nem is nagyon tetszik, nyilván mert nekem is az van.
2011. máj. 20. 19:22
 4/11 habibi ***** válasza:

az én esetem a szerelmem: barna bőr, fekete szemek

még kiskoromban leírtam , hogy milyen az én ideálom, és most találtam meg, és minden úgy van, ahogy elterveztem :P

2011. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindegy a haja színe, ne legyen festett. A szeme színe se különösképp fontos. a Fontos az ami benne van :D Szeretem ha egy fiú szemében látom a szeretetet a csillogást az őszinteséget az életörömöt és azt hogy helyben fel tudna falni :D

17/L

2011. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hűh. Hát a sötét, de az abszolút nagy kedvenc az a vörös, a szőkét gyűlölöm:D És érdekes módon a barna szemért nem vagyok különösen oda, az áll a tetszési sorrend utolsó helyén, bár különösebben nem érdekel.
2011. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
barna haj és szem :) az ideál :D de eddig egy pasim se volt ilyen típusú :D:D:D
2011. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát, én szőke hajú, barnás zöldes szemű lány vagyok, de remélem nem gond ha válaszolok :)

Nekem a kék szem mindent visz, a haja általában mindegy, ott a frizura számít :P

De ez csak külső...

2011. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

barna haj, barna szem.

kék szemem, szőkésbarna hajam van.

15L

2011. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barna szemű, barna-fekete hajú srácok. A szőkék abszolút nem jönnek be. 22L
2011. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!