Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bankett ruha ruhát vegyek?

Milyen bankett ruha ruhát vegyek?

Figyelt kérdés
Tud nekem vki ajánlani 8.osztályos bankettre ruhát???Kb.160 cm magas és 48 kg vok és barna,hosszú hajam van.Lécc képeket is.
2011. máj. 17. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a New Yorkerben, és ott annyira szépek vannak. :) Én is ott vettem magamnak egy hónapja kb. Más alkalomra is kelett, és bankettre is azt fogom felvenni. :) Ja meg nem is olyan drágák, 10 000 ft körül van mind, ami jó, mert ilyen alkalmi ruhákat más boltokban elég drágáért adják. Remélem segítettem. 15/L
2011. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, az első vagyok (meg az utolsó xd) a Penelopé-ban is vannak gyönyörűek, 5000 ft körül!!!
2011. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én metropolba vettem 5000 ft.-ért és nagyon szép,én is most ballagok 8.-ból és örülök hogy ott vettem mert olcsó volt
2012. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!