Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a ruha, kérhetek...

Milyen ez a ruha, kérhetek véleményt?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva találkám van egy.. valakivel , és nemrég vettem ezt a rucit arra az alkalomra. Nem randit írok, mert nem igazi randi lesz, hanem egy netes ismeretség utáni, első, valós találkozás.

A kérdéseim:

-ha pasik is nézik a kérdést: nektek tetszik egy ilyen ruha?

-mivel nem " randi" , nem lenne nagyon kihívó ez a ruha?

- milyen kiegészítőket válasszak? ( fekete hajam van, kék szemem, 172 centi vagyok, 59 kiló)

itt a link:


[link]


2011. máj. 12. 16:44
1 2
 11/20 anonim válasza:
öcsém a stylist válaszok. :D:D
2011. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi. Hm.. a 7-8 kilós fogyáshoz: rajta vagyok az ügyön :D ( Bár ez egy 36-os méret, és sajna gyárilag van széles csípőm, kerek fenekem, sok mindent ezzel nem tudok kezdeni. De értékeltem a kritikát :))Ez egy mályva színű muszlinruha egyébként, szalaggal a mell ( derék) alatt, kinek hogy tetszik. ( a kép elég ramaty, elismerem :D)

Akkor, úgy döntöttem, hogy : vagy fekete peep-toe, telitalpu szandált, kis fekete táskát viselek majd vele, ékszerként csak egy ékszercsatos karórával, egy ezüst, lógós fülbevalóval, vagy: piros nyitott orrú szandi, piros táska, karpereccel, meg fülbevalóval. A kiegészítőkkel kapcsolatban anno a protokoll-tanárom mondta, hogy egy nőn 5-nél tobb kiegészítő sok ( a fülbevaló 2-nek számit..) Ehhez tartom is magam..

Mégegyszer köszönöm

2011. máj. 14. 14:52
 13/20 anonim ***** válasza:
baasszus de jó a vádlid*-*
2011. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
csakhogy ez nem valami protokoll bigyó hanem egy találka
2011. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nehogy fogyjál! Nagyon jó alakod van, így női szemmel is! (:

Fekete kiegészítők tökéletesek hozzá, nyakláncot nem javasolnék, esetleg ha nagyon szeretnél, akkor egy kis egyszerű medálosat javasolnék..inkább egy elegáns fülbevaló és egy kicsit feltűnőbb gyűrű / karkötő ( persze feketék), és egy fekete magassarkú ( abból sem az a cirkáló), vagy egy fekete telitalpú..de inkább a helyedben egy magassarkú mellet döntenék ( és nem tűsarkú!)

Majd mesélj hogy alakult (:

2011. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem a te bőröshöz ez a ruha a világos de ha ez marad mindenképp a fekete kiegészítőmellett dönts
2011. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én tengerkékben választottam volna ezt a ruhát,a kék szemedhez és fekete hajadhoz..mesés lenne..főleg h nyár elején fogtok találkozni!!:)
2011. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Aki a 7-8 kiló fogyást írta, egy idióta.........el tudod képzelni kedves kérdező hogy 7-8 kiló mínusszal mekkora deszkagebe lennél? 172 centihez 51 kilósan????? Brutál durva, nem kell fogynod.


Nagyon csinos vagy és klassz a ruha, fekete kiegészítőkkel vagy ezüsttel még jobb lesz. De ez a fogyás baromság, nem is kicsi. Én alapból nem vagyok ducipárti, mármint szerintem minden nő tehet az alajkjáért ás engem plusz 3 kiló is zavar magamon, de hogy te fogyj 7-8 kilót hát ezen nagyot röhögtem.....ez csak akkor lenne jó ha partvis szeretnél lenni vagy nagyon magas fogpiszkáló.

2011. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a ruha, szerintem sötétebb bőrűeknek áll jól. Rajtad is jól mutat! :) Mindenképp fekete kiegészítpket vegyél hozzá, semmiféleképpen ne pirosat, az borzalmasan néznek ki szerintem ezzel a színnel! remélem segítettem!
2011. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csinos vagy! Egy laza, kicsit oldalra tolt konttyal olyan lennél, mint egy tündér. :)
2011. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!