Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs semmi hátulütője az...

Nincs semmi hátulütője az online boltokban vett cipőnek? (megéri? )

Figyelt kérdés

Láttam netes webshopokban nagyon jó cipőket, az áruk jobb mint ahol én szeretném megvenni, sőt, nem is biztos hogy kapnék olyat a legközelebbi cipőboltban. Ha tudom a cipőméretemet, nincsen semmi gond a neten vett cipővel?

Visszacserélik? Nem selejtet kapok? Megéri? Nincs hátulütője?


2011. máj. 8. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én vettem már 2 x. Az első egy tornacipő volt(convers)de az nagyobb volt mint a méretem pedig 39-eset kértem. Tehát ilyennél kisebbet kérjél. A másik steel baki volt az jó méretre is.
2011. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy nincs semmi hibájuk.
2011. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én 100 hogy nem vennék. néha 40 kell a lábamra, máskor meg 39, de olyan is előfordult már, hogy vmiből csak a 41es volt jó. szóval nem kockáztatnék, akkor sem, ha visszacserélik, mert gondolj bele: bemész a boltba, felveszed a 3 méretet, 5 perc alatt döntesz, fizetsz, délután már a lábadon a cipő.

itt meg postázási költségek, idő amíg megjön, a visszacserélés is biztos csomó idő...

2011. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hátránya nincs. Ha olcsóbb mint a boltban akkor úgy kell csinálni hogy a boltban felpróbálsz párat és amelyik jó és tetszik is azt megkeresed a neten és rendelsz olyan méretűt amilyet a boltban próbáltál és jó is rád.
2011. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!