Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Széles a csipőm. Milyen...

Széles a csipőm. Milyen ruhákkal tudnám leplezni? : ) 175 cm magas és 67-68 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:43


Akkora egy primitív bunkó vagy,hogy egy láma is megirigyelhetne téged komolyan. Másold már be azt a részt, hogy én hol anyáztam neked drága barátom mert én nem találom. Ha már parasztként viselkedsz és én azt megírom akkor ne írogassál ilyeneket, inkább gondolkodj el, hogy mit cseszett el a kamionsofőr amikor anno felcsinálta anyádat. Ha ennyire nem tudsz segíteni inkább foglald el magad hasznos dologgal, pl. menjél trágyát lapátolni a tehénnek nevezett anyádhoz,az való neked.

2011. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érzem magam kövérnek. Van egy kis plusz rajtam,de ezért nem fogok sírni.Nem akarok tökéletes lenni.Inkább eszek finomakat és érzem magam jól a bőrömben,minthogy számolgassam a kalóriákat. Köszönöm az értelmes válaszokat,megfogadom:)
2011. máj. 8. 12:43
 13/13 anonim ***** válasza:

Röviden összefoglalom a véleményem a kérdésről: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!


A széles csípő irtózatosan szexi, nőies, a legtöbb pasi odavan érte! Ez természetes biológiai/evolúciós okokból van. Az ideális női alakhoz hozzátartozik a széles csípő. Minél szélesebb (nem zsírtól), annál jobb.


20/F

2011. máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!