Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségire milyen cipőt...

Érettségire milyen cipőt vegyek fel?

Figyelt kérdés

Az alkalmi fekete magassarkúm sarka kb 9 cm. Ráadásul én se vagyok pici, 170 cm vagyok.

A többség ahogy látom balerina cipőbe megy.

Mielőtt kérdeznétek, hogy dehát már megvoltak az érettségik, földrajzból megyek. :)


2011. máj. 5. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt vedd fel, ami megy a ruhádhoz és kényelmes. Ha neked a magassarkú kényelmes viselet, akkor nyugodtan vedd fel, senkit nem fog érdekelni, hogy "túl" magas vagy tőle. :)


Az én "vizsgázós" ruhámhoz nem illik a balerina (vagyis nekem nem tetszik együtt), de az sem rossz. A lényeg, hogy összhangban legyen a többi öltözékkel, és neked kényelmes legyen!

2011. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még magasabb vagyok mint te (176 cm) és 10 centis cipőben mentem, ráadásul kocsival. A kocsiban balerina cipő, aztán betipegtem a magassarkúmba, az érettségi alatt meg lerúgtam magamról. :) Így csináltam az összesen, és legalább nem fájt a lábam, a kocsiig az utat meg kibírtam benne.
2011. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!