Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tapasztalatok Adidas Superstar...

Tapasztalatok Adidas Superstar cipővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Új cipőt szeretnék venni és egy adidas superstar-t néztem ki magamnak. Converse allstar-on is gondolkodtam de mivel valószínűleg esős hidegebb időben is viselném, az kilőve. Eddig egy zoo york skater cipőt viseltem, amivel csak az a gondom, hogy skater cipő lévén elég nagy és nyáron rövidnadrágban elég hülyén néz ki 2 ház a lábaimon :D meg ez mellett még elég vastag is és könnyen beleizzad a lábam. Szóval mik a vélemények tapasztalatok a superstarral kapcsolatban? Esetleg egyéb javaslatok?
2011. máj. 2. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

converse tornacipő nekem 3 hónap alatt szétesett pedig csak járdán sétáltam benne sehol máshol nem túrázni használtam. Ugyh egyértelmű h adidas. Most én is adidas-t vettem

1 ilyet

[link]

2011. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Uh de jól néz ki,amit kilinkeltél!:)
2011. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na vettem egy fekete superstart-t :D szerintetek hogy nézne ki jobban: az eredeti fekete fűzővel vagy fehérrel?
2011. máj. 7. 14:47
 14/15 anonim ***** válasza:
A fehér fűzővel - úgy állati jól néz ki!
2012. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nagyon jó cipők!! Strapabírók és könnyen lehet takarítani, nem úgy mint a hasított bőr cipőket. Amúgy lehet boxolni is. Nekem is jelenleg 3 éve adidas superstar fekete fehér csíkos, bőr cipőm van. Amúgy kényelmes, és nem látszik meg rajta hogy mikori (nem kopott). Az előző cipőm is superstar volt, ami most az otthoni, munkás cipőm már kb.:6-7-éves lehet.

21F

2013. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!