Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse cipő rendelés olcsón?...

Converse cipő rendelés olcsón? Lehet ezekben bízni? Valaki megkapta?

Figyelt kérdés

Teszvesz,Vatera oldalakon lehet rendelni olcsón,a bolti ár feléért. Nekem ez túl olcsónak tűnik,ráadásul külföldről érkezik meg a cipő és a postaköltséget is nekem kell állnom.

Megéri neten megvenni? Van itt olyan akinek megjött/nem jött meg a cipője netes rendeléssel ?


2011. ápr. 28. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem eredeti ha a bolti ar feleert van...
2011. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vateran rendeltem február végén vászon converset, akkor akció volt, nem kellett postaköltséget fizetni, így 4700 forintba került

a szállítási idő 1 hónap volt, mert Kínából rendelték a cipőt, de vmiért késett a szállítás, az eladó írt emailt, h késni fog a cipő és visszafizeti az árát, ha ezt szeretném, végül két hét késéssel kaptam meg a cipőt

szerintem az eladó korrekt volt, a késésről nem ő tehetett (eddig nem csalódtam még a netes rendelésekben)


gondoltam, hogy nem eredetit kapok ennyiért, az eredeti, boltból vett conversemtől külsőleg nem különbözött (ugyanott van a márkajel, feliratok stb), de 7 cipőfűző-lyuk van rajta 8 helyett és nem annyira kényelmes, mint az eredeti

2011. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

ez azért ilyen olcsó, mert rögtön a gyárból jön az eladónak, nincs rajta áfa(vagy mi a rák, nem nagyon vagyok tisztába az ilyen dolgokkal mivel 14 vagyok) nincs rajtuk bolti haszon. a családba nem 1 tag vásárolt innen, és megjött az áru, jó minőségben. szerintem nyugodtan

2011. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem van eladó 41es Conversem, alig használt, ha érdekel és budapesti vagy!
2011. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem eredeti,de ki veszi észre?!Olyanok mint az eredeti,és jóval oclsóbban.Sztem megéri,és az eladók is korrektek,úgy hallottam.
2012. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!