Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri az árát az Abercrombie&...

Megéri az árát az Abercrombie&Fitch márka? (képpel)

Figyelt kérdés

szerinted jó márka?


[link]


2011. ápr. 27. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
a nagyon drága márkák általában nem érik meg az árukat ha ár-érték arányban vizsgálódunk. ugyanakkor mivel státuszszimbólum is egyben a ruházat, így van hogy mégis megéri. szerintem ez a márka nem tartozik ebbe a kategóriába. ha ezeket a pólókat nézem nem látok semmi olyat amiért 2-3x annyit kiadnék értük mint egy sima pólóért.
2011. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit értesz azalatt hogy státuszszimbólum?
2011. ápr. 27. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
ez az usa-ban nagy marka nagyon egy bizonyos szubkulturaban :) amugy azert statuszszimbolum mert nem lehet akarkinek calvin klein sminkje meg lv taskaja, ha az van akkor van penzed, erted.. En is markasznob vagyok, venni valami markasat es dragat szamomra pl szuper erzes, hat meg viselni :D
2011. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt értem alatta, hogy ha találkozol egy nővel akkor először azt fogja nézni amit belőled lát, és az a ruházat. megnézi az órád, cipőd, milyen márka stb... a státuszszimbólumok utalnak a tulajdonosuk anyagi helyzetére. mint például a márkás ruhák, órák, ékszerek, sportkocsi stb...
2011. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

te ezt hordod ezt a márkát?

milyen márkákat ajánlasz még amik ilyen "szimbolikusak" (ami nem gigolos)ha erted mire gondolok...

2011. ápr. 27. 21:26
 6/6 A kérdező kommentje:
(dzsigolós)
2011. ápr. 27. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!