Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat a kockás...

Miért lett divat a kockás tornacipő?

Figyelt kérdés

Nekem kb. 15 éve volt ilyen cipőm, amikor általános iskolába kezdtem járni, viszont akkor senki másnak nem volt olyan. Utána évekig egy boltban sem lehetett kapni. Már lemondtam róla, hogy tudok venni.

Most meg mindenki ilyet hord. Ki hozta (híresség, ...) divatba? Vagy azért van újra, mert olcsó gyártani?


És szerintetek jól néz ki, érdemes lenne újra vennem ilyet? Most, hogy minden második csajon ilyen van, lehet, hogy nem kellene?


2011. ápr. 26. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem sok emberen láttam. de szerintem rohatt jól néz ki, és engem nagyon idegesít, hogy divatba jött, mert szeretem ha különc vagyok/vagy megdöbbentő.

mivel én nem sokan látok ilyet, szerintem ha tetszik, vegyél magadnak. és nem tudom mér lett divat, szerintem nem lett az/vagyis nagyon remélem.

2011. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy miért lett az de az lett az tuti :) nálunk a suliban is nagyon sok mindenkinek van :)
2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De divat lett és hidd el hogy nem a fazon miatt! ;) Hanem a kockás minta miatt..
2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
torna cipő nagyon nagy divat. most bejött a kockás minta is a divatba így a 2 még jobb együtt.
2011. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
leszbikusok
2011. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindn mintájút árulnak, az, hogy kis hazánkban eddig csak feketét-fehéret lehetett általában kapni, kb ugyan olyan, minthogy a szocializmusban sorba kellett állni a húsért. Ha tetszik, akkor most azért nem veszel, mert másnak is? Ez hülyeség, inkább örülnöd kéne, hogy másnak is olyan jó ízlése van, mint neked. Legalábbis én általában mosolygok, ha hasonlót látok valakin, mint ami nekem tetszik, hogy lám rokonlélek.

(mellesleg azért nem ennél húst, mert mostmár mindenki eszik?)

2011. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez volt az a válasz, ami egy hiányérzetet megszüntetett. Valami ilyesmi, kíváncsiságomnak eleget tevő választ vártam. Amúgy nem eszem húst /most ez nem is lényeg/, de a feltevés nagyon helytálló.
2011. júl. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!