Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Testszínű harisnyában látszik-...

Testszínű harisnyában látszik-e ha szőrös a lábam? És ha nagyon meleg van ciki-e harisnyát viselni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. ötször depiláltam - krém,borotva,gyanta, olló, mindent kipróbáltam, de másnapra nő vissza. Most is 2 cm hosszú... Nagyon kényelmetlenül érzem magamat miatta, és sosem viselek rövidet. Hosszúban pedig sülök meg. Ezért szeretném tudni a véleményeteket légyszike.
2011. ápr. 26. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen látszik a szőr a lábadon, csak annyi lesz a különbség, hogy lefelé nyomja a szőröket. Ettől függetlenül látszódni fog. Én nem viselnék a helyedbe 40 fokba harisnyát... Kicsit nevetségesnek tűnne.
2011. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy egy nap alatt két centit nőne... :D Ha gyantázod, vagy epilálod, akkor minimum egy hétig simának kéne lennie (ha jól csinálod). Ha neked mégis visszanő pár nap alatt, akkor szerintem hormonproblémád van, menj orvoshoz! De szerintem túlzol, hát a férfiaknak sem nő ilyen gyorsan a szakálla... :D És igen, ciki a harisnya nyáron!
2011. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Igen fog látszódni a szőr alatta. Viszont nem hiszem el, ne haragudj, hogy epilálás után másnap 2 cm-re megnő. Az pedig, hogy ciki-e 40 fokban attól függ. Ha egy üzletasszony vagy és tárgyalásod lesz akkor nem ciki, sőt..viszont egy baráti találkozóra nem is az, hogy ciki de kényelmetlen.


L/19

2011. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 emolány ***** válasza:
sztem végezz szörtelenitést.
2011. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs, nem jól fejeztem ki magam, másnapra már visszanő, pihés, de kb. 1 hét múlva éri el a centiket. Néhány ismerősöm szerint ez nem hormonzavar, hanem a depilálás következménye, attól lesz még hosszabb és még keményebb, ezért nem is akarom többször levágni. Végül is nem nagyon feketék - csak közelről. Gondoltam a harisnya ezt eltakarja :( és nem lesz ennyire ronda.
2011. ápr. 27. 07:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért nem veszed fel és nézed meg tükörben, hogy mennyire látszik, vagy kérdezd meg anyud/tesód/barátnőd, hogy kinti fényben mennyire látható?

Mellesleg ha valaki 38fokokban harisnyában jár és nem azért mert ez előírás a munkahelyén, akkor elég furi számomra.

2011. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az epilálástól, vagy gyantázástól csak ritkább lesz, mert roncsolja a tépkedés a szőrtüszőket, hosszú távon valamelyik már soha nem fog visszanőni. Ne kifogásokat keress, hanem szőrteleníts! Sajnos ez ezzel jár. Nekem is sötét színű, és elég gyorsan nő, de megoldom. Nem te vagy az egyetlen, akinek nem szőke pihéi vannak, mégsem rohangálnak jeti lányok az utcán...
2011. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 harisnyababee ***** válasza:
Am vannak nyárra való harisnyák 8-denes, de ez olyan vékony, h simán látszik alatta... Vagy viselj feketét, bár az télleg elég húzós nyárra.
2011. máj. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 G19 válasza:
Nekem bejön ha egy nőnek szőrös a lába.
2011. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Duplán kell, én gyakran hordok duplán mert férfi vagyok szőrős lábú, ezért alulra feketét 20-40 den fölé meg mindegy 15-20 denest és így nem látszik, a fekete jól eltakarja.
2014. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!