Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni nagy rózsás...

Hol lehet venni nagy rózsás kitűzőt?

Figyelt kérdés
sehol sem találok toll nélküli rózsa kitűzőt. sem neten sem pedig boltokban, sürgős lenne mer ajándékba adnám barátnőmnek és nemsokára itt a szülinapja.
2011. ápr. 26. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok helyen lehet kapni. Az Aréna Plázai Claire-sben vagy Bijou Brigitte-ben. Amúgy itt is vannak: [link]
2011. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én C&A-ba is láttam....
2011. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem H&M-be is van.(:
2011. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
H&M-ben tuti van, múltkor nézegettem is.
2011. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra a nagy tubarózsára gondolsz? :D Vagy normális kis méretű, aranyos kitűzőre? Csak mert a hatalmas tubarózsák szerintem rém röhejesek, én általában halálra nevetem magam, mikor olyat hajcsatként vagy hajpántként látok egy-egy csaj fején, mert olyan, mintha valami kinövés lenne! xD Főleg, ha ráadásul olyan színű, mint a haja... Egyébként Bijou Brigitte-ben szerintem van...
2011. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen selymes anyagúra gondolsz? Én A Bijou Brigitteben vettem 1290 Ft-. ért. H&Mben 790-ért vannak de azok elég ócskák
2011. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
C&A-ban, Promod-ban vannak
2011. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!