Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszenek ezek a fürdőruhák?

Hogy tetszenek ezek a fürdőruhák?

Figyelt kérdés

[link]

Egyébként ti gáznak tartjátok, hogy teszkós?

Kort és nemet is írjatok! :D


2011. ápr. 26. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tartom gáznak, hogy tescos. Olyan nehéz ma olyan bikinit találni ami passzol az emberre.... ha ezt épp ott találod meg akkor nincs azzal semmi baj. Nincs ráírva nagy betűkkel h TESCO GAZDASÁGOS BIKINI... egyébként van közte pár elég jó.
2011. ápr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

lány/19


Szerintem van közte csomó ami nagyon kis csini:)) Nyugodtan vegyél belőlük, halál mindegy hogy teszkós-e vagy nem. Abszolót jól néznek ki, és senki nem fogja megmondani, hogy most ez mennyire "márkás". És különben is az számít hogy neked tetszik-e.

2011. ápr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég jók, párat még talán én is szívesen megvennék/viselnék.

Én egyáltalán nem tartom gáznak, hogy Tescos, mondjuk én eleve nem vagyok egyáltalán márkafüggő. Meg árban is elég jó.

2011. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz, hogy teszkós:) Főleg, hogy nem is látszik rajtuk. A rózsaszín pöttyös-fodrosat vagy a csíkosat szerintem meg is fogom venni, köszi, hogy mutattad:D
2011. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon jók, én már vettem is magamnak múlt héten:) Ebből gondolom leszűrted, hogy szerintem nem gáz hogy tescos, sőt szerintem ár érték arányban a F&F ruhák jók, bár csak 1-2-t vettem eddig, de elégedett voltam.

Szerintem divatosak ezek a fürdőrucik, rengeteg féle van, jól variálhatók, és ha valamelyik tetszik, és jól áll, akkor szerintem mindenképp vedd meg!!!:)

2011. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik mindegyik, de vannak közte jók, bár szerintem fürdőruhából meg felesleges divatozni, mert szerintem tökmindegy milyen fürdőruha.inkább a test számít. lehet egy ultramenmő fürdőrucit 100 kg felesleggel, vagy egy teszkós, bombaalakkal, a fiúk nem a ruhádat nézik. :)
2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik egy csomó :) És van közte olyan is ami kis mellre tökéletes, szóval köszi hogy mutattad, és majd körbenézek :) Amúgy a nővérem vett egy J.Press bikinit (nagyon drága volt), fekete volt nagy részben, volt még benne fehér meg rózsaszín csík, belement a vízbe és a rózsaszín eresztett és megfogta a fehéret...szóval a drága is lehet gagyi :/ Ezek a bikinik meg nagyon szépek és nincs ráírva hogy TESCO :)

18/L

2011. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekemis tetszenek főleg az a fehér ami olyan mintha csipkés lenne*_* Am ha könnyebb a szívednek nem tesco hanem F&F;):D
2011. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tartom gáznak, nekem legjobban a pöttyös tetszik.
2011. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam megnézni őket, de képen jobban mutatnak. Talán a fehér csipkés volt a legjobb. :D
2011. ápr. 27. 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!