Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mien sampont használjak?

Mien sampont használjak?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam kb 2 naponta kell hajat mossak mert a 3.nap már nagyon zsíros és egybeáll a hajam.Mien sampont ajánlatok??
2011. ápr. 22. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem próbálj valami olyan sampont, ami kicsit szárítja a hajat, nekem speciel nem jöttek be a zsíros hajra való samponok, attól csak rosszabb volt... Az azonban nagyon fontos, hogy alapos legyen a mosás, ne csak valami gyors öblítés, akár ez is lehet a baj. Használj valami pakolást. hintőporral pedig 1-2 napot ki tudod tolni a mosás időpontját :)ja, és a vasalás sem nagyon használ neki, az sem, ha túl sokat fogdosod.

2011. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyar értelmező kéziszótárt!
2011. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Darcy01 ***** válasza:

Nekem is nagyon hamar zsírosodik, 2-3 naponta mosok hajat.

Én nagyon sokáig (5-6 évig) csak Head&Shoulders sampont használtam, de egyszerűen hozzászokott a hajam, fejbőröm. Nemrég átváltottam a Garnier Fructis-ra. Szerintem te is próbálj ki egy másik sampont, hátha segít. Nekem bevált.

És az nagyon fontos, hogy ne használj egy alkalommal túl sok sampont, nem kell tocsogni benne, és jó alaposan öblítsd ki, nehogy ott maradjon a sampon a fejbőrödön.


Én a Fructis-t tudom ajánlani, a Schaumát viszont utálom.

2011. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!