Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki segítene szabásmintát...

Valaki segítene szabásmintát találni? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ezekhez a szoknyákhoz kéne

előre is köszi


2011. ápr. 20. 16:28
 1/10 A kérdező kommentje:

jah és ha vki a pólóhoz is tud adni az nagyon jó lenne...

(gondolom az nem olyan nehéz és szeretném megvarrni életem 1. ruháját

2011. ápr. 20. 16:35
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, tényleg, de ha minimálisan is tudnál varrni (legalább annyira, hogy tudd, miből áll össze egy ruha), akkor ezt el tudnád képzelni. Anélkül sajnos nincs értelme leírni sem, mert nem fogod érteni, nem fogod tudni, hol hogyan-miként kell fordítani, behajtani, szabni, hogy ilyen legyen, még ez az egyszerű darab is.

Vegyél egy burdát, ott szépen, részletesen le vannak írva a minták. 1000 ft kb. egy szám, és biztos, hogy van benne hasonló szoknya.

2011. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én azért leírom hogy a nem annyira nagy varrótudásommal hogy csinálnám:) én is most lettem szerelmes a varrogatásba...

leméred az anyagot...természetesen deréknál dupláját mérd..vagy másfélszeresét...a tetejét ráncolni kell...van elvileg ilyen gumiszerü szérna akármi:D...azzal is jo...de pl ha belevarsz egy cipzárt is tökéletes...a tetejére meg fedőpántot varrni és kész...egy a lényeg...a tetejét ráncold:) a polot meg felsőt akár egy saját már kész felsödböl is meg tudod csinálni...az anyagon körberajzolod a már kész felsőt és kész:):):)megvarrod:)

2011. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm...

(am meg ha mindenhez úgy állnék hozzá, hogy úgysem tudok miért álljak neki??? akk mi értreeme lenne élni?????????

2011. ápr. 21. 12:17
 5/10 A kérdező kommentje:
*l
2011. ápr. 21. 12:17
 6/10 A kérdező kommentje:
*m
2011. ápr. 21. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne úgy állj hozzá, hogy úgysem megy, de tudod ez olyan, hogy az alapok nélkül egy matek példát is körülményesen old meg az ember. Ez a varrásra is igaz.

Így egyszerűnek hangzik, hogy "belevarrsz egy gumit a derekába", de vajon rájössz arra magadtól, hogy hogyan kell ráncolni,belehúzni a gumit, belül visszahajtani, hogy ne legyen csúnya? Vagy hogy hogyan és mivel kell rejtett öltéssel felvarrni az alját? Ráadásul a szoknyák alja ferde, tehát gyűrődik is az anyag. Tudod, hogy hogy kell összevarrni ikertűvel az összeillesztés belső részét (úgy, ahogy a bolti ruháknál van)? Vagy hogy másfél centit kell ráhagyni, az aljára meg négyet?

A legjobb meg a rejtett zipzár. A büdös életbe nem varrod be elsőre rejtett zipzár talp nélkül, és még akkor is gondolkodhatsz rajta fél órát, hogy hogy kell belerakni.

Nem égő az, ha veszel egy újságot, ahol mindez le van írva. Senki sem születik úgy, hogy ezeket tudja, de azzal nem sokkal lesz jobb, ha belevágsz a közepébe, és majd megy valahogy. Ésszel kell csinálni, nem erővel...

2011. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem kritikát kért a varrótudásáról..csupán ötletet és szabásmintát meg miegymást:) leírod neki, hogy te hogy csinálnád és kész..ha megérti megérti ha nem hát nem:) az ő dolga...

elsőre gyakorolj valami használhatatlan anyagon/pólón stb...tény és való hogy meg kell tanulni ezeket a varrási technikákat:):):) sok sikert!!!!

2011. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kösz... kösz...

azért nagyon rendesek vagytok és az olvasásértésetek is tökéletes...

tényleg tökéletesen megértettétek a kérdést és pont arra válaszoltatok amit kérdeztem.... nagyszerű

(am meg csak tudni szeretném,hogy mit hogyan hova és ha le van írva -képzeljétek nem vagyok gyengeelméjű- megérteném

(és lenne varrni tudó segítségem, a mamám csak pontosan szeretném neki megmondani, hogy mit hogyan és hova stb.)

de azért még egyszer kösz az önzetlen "jóindulatú" segítségeket...

2011. ápr. 22. 10:57
 10/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező...azt hiszem, hogy én nem adtam neked rosszindulatú választ...sőt...leírtam, hogy szerintem hogy csináld, én hogy csinálnám....

az, hogy mamád ért hozzá tökéletes:) én is anyuval meg mamámmal csinálom az ilyen dolgaim, bár még csak egy egy dolgot varrtam:):):)

tényleg további sok sikert:):):) kiváncsi leszek, hogy hogy csináltad meg....majd írd le nekem pls:) esetleg én is hasznositanám majd:):):)

2011. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!