Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szegeden a Plázában lehet már...

Szegeden a Plázában lehet már bikinit, fürdőruhát venni?

Figyelt kérdés
Nem szegedi vagyok, jövő héten szeretnék menni. Milyen árban lehet szépet, de nem túl drágát venni?
2011. ápr. 20. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Húúú asszem én a H&M-be láttam már szépeket,de kicsit drágák.Amúgy,már tuti vannak,de ha mégse,akkor a NagyÁ-ba van egy harisnyás ott még vannak jók :)

sok sikert.

2011. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kifeljtettem:Plázázba kb.6-7000 Ft

A NagyÁ-ba 3-5000FT

2011. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És ez a bizonyos NagyÁ hol van? Még nem hallottam róla.

2011. ápr. 20. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyáruház :) csak így rövidítem

felmész a mozgólépcsőn és ott jobbra.habár én nem szoktam annyira sokszor odajárni,mert a biztonsági őr úgy viselkedik,mintha FBI ügynök lenne -.-"

2011. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kifelejtettem:a Nagyáruház a Kárász utca környékén van,egy nagy szökőkútnál.a legkönnyebben úgy tudnátok megközelíteni,hogyha a Plázáznál felszálltok az 1-es villamosra és mentek vele a Dóm térig.Annál a megállónál lesz egy freskós híd,meg egy lángosos.De nyugodtan kérdezetek meg valakit ,békés,barátságos emberek vagyunk :)
2011. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2011. ápr. 20. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:

vagy egy egyszerűbb és látványosabb módja az, hogyha az 1-es villamosról a Széchenyi téren szálltok le és utána átgyalogoltok a Kárász utcán, ami gyönyörű és a turisták imádják. ott is beugorhattok egy-két butikba. majd a sétálóutca végén át kell menni egy zebrán, ott lesz egy szökőkút (balra a Szegedi Tudományegyetem) és onnan már látható is a nagy narancssárga nagyÁ :)

igen és ha felmész a lépcsőn, akkor szemben állsz egy coop-pal, ha oda bemész még lesz sok butik, printker, bizsus, stb. ott van bent a mozgólépcső (és az fbi ügynökös bolt fent. amúgy ott tényleg úgy viselkednek a biztonsági őrök:D) vagy a coop-on kívül nyílik két ilyen folyosó/sétány, amit passzázsnak hívnak errefelé és ott is van két fürdőrucis. ők biztos nyitva vannak, mert télen is nyitva szoktak lenni.


ja és kérdésedre válaszolva: a Plázában tuti lesz fürdőruha. árat sajnos nem tudok

2011. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes leírást:)
2011. ápr. 20. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:

húúú az előző részletesen leírós,te hova jársz suliba?

(én vagyok az előzőelőző)

2011. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!