Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kicsivel térd alá érő...

Egy kicsivel térd alá érő fekete szatén kisestélyi fekete neccharisnyával túl elegáns a bp-i nemzeti színházba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A neccharisnya nem elegáns.Dögös de nem színházba való, oda egy sima fekete, bár az meg már nem divat, inkább testszínűt szoktak alkalmi ruhához venni mostanában, itt egy link lesd meg.

[link]

2011. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan vedd fel, de ne lepődj majd meg, ha túlöltözöttnek érzed majd magad. Én pár hete voltam a Nemzetiben, kiöltöztem, ahogyan (szerintem) színházba illik, hát minden 3. ember farmerban volt, de láttam mackónadrágos családot is (nem vicc).


De azért sokan voltak kisestélyiben, koktélruhában is, úgyhogy nyugodtan vedd fel.

2011. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A neccharisnya szerintem sok, az inkább bulikba való.

AMúgy nyugodtan vedd csak fel a kisestélyit, szerintem az a normális, nem az, hogy sokan már kondiban meg farmerban mennek színházba. Ha más nem tudja tartani a szintet, majd te tartod.

2011. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát nem olyan sima necc, hanem virágmintás necchatású, de akkor inkább a testszínűt veszem fel asszem

köszi

2011. ápr. 19. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Színházba nem tudsz túlöltözni,csak sokan nem adják meg a tiszteletet,és odamennek farmerban,melegítőben(én is láttam már ilyet),de szerintem se a neccharisnyát vedd fel.
2011. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az se mindegy, hova szól a jegyed. Ha olcsóbb, akkor ott szinte tuti túlöltözött leszel majd. De sztem sima harisnyával bőven jó, nem kell túlcsicsázni sem.

Amúgy meg ha valaki nem szakadt farmerban megy és valami csinosabb felsővel, akkor nincs azzal semmi probléma, van, aki örül, hogy eljut egy ilyen helyre, ruhára meg nincs pénze. Persze az ócska póló, kinyúlt pulcsi, melegító az mindenhogy ciki. :D

2011. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!