Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kapjam meg a saját stilusom?

Hogy kapjam meg a saját stilusom?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy mi is az én stilusom,annyi fajta ruha kategória tetszik hogy a sok közül nem is tudom igazán hogy melyik is az én stilusom

és nem akarok olyan stílust ami gyakori egyedit akarok ami ritka és szép de nem tudom eldönteni hogy mi is legyen

ha tudtok segitsetek légyszi


2011. ápr. 16. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A stílust nem eldönteni kell, hogy "na, akk holnaptól én goth-ként öltözködöm", annak belülről kell fakadnia, és nem kell feltétlenül, hogy valami "neve" legyen. Szóval, nézegesd boltokban, újságokban, neten, vagy akár embereken az utcán, hogy mi tetszik. Meríts ihletet több fajta stílusból, merj variálni, és előbb-utóbb kialakul, hogy melyik vagy igazán te.
2011. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ArankaAry válasza:

teljesen egyet értek az előttem szólóval. Én 10 éves korom óta csak azokat a ruhákat veszem fel, amelyek nagyon nagyon tetszetek.(persze nem úgy fogtam neki, hogy legyen stílusom...szerintem akkor még nem is tudtam h mi a stílus). Most 14 éves vagyok, azóta rengeteget változott az öltözködésem és ha visszatekintek 2-3 évvel korábbra, és megnézem miket vettem fel :)) a röhögés elfog!!!na jó annyira nem volt durva:P A stílusom 4 év alatt alakult ki, és egyedi, eredeti. Ha nagyon kellene hasonlítani valamelyik stílushoz, akkor az a hippi lenne. De azért én is fel szoktam venni néha magassarkút, csinos ruhákat!!! attól még nem töröd meg te sem a stílusod!

Szóval az a lényeg, hogy azt vedd fel ami tényleg tetszik és amiben jól érzed magad!!! Aztán kialakul és ne légy türelmetlen:) ;)

2011. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat,amugy van egy oldal:LOOKBOOK

na ott aztán....mikor nézegetem a képeket rendesen beleőrülök olyan szép ruhák vannak:))

amugy énis mindig egyedül öltözem olyanba amiket akkor jónak tartottam de most mikor visszanézem a régi képeket akkor rendesen szégyenlem:))

2011. ápr. 17. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!