Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 13 éves lánynak hány...

Egy 13 éves lánynak hány centis telitalpú magassarkút vennél?

Figyelt kérdés
ugy hogy csak alkalmakkor venne fel
2011. ápr. 13. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy 5.
2011. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alkalmakra szerintem nem igazán illik túl magas sarok.
2011. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kb mennyi?
2011. ápr. 13. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
4-5, főleg 13 évesen. Elhiszem, hogy az ennyi idős lányok mostanában 10+ sarkúakat hordanak, de nevetségesek benne, alkalmakkor főleg.
2011. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát mostmr így felnőttként semmilyet, mert úgy gondolnám, hogy egy 13 évesnek még nem való magassarkú, ha az én lányomról lenne szó (még nincs lányom), akkor max 5 centiset, de tudom, hogy amikor 13 éves voltam, akkor összespóroltam a zsebpénzem és megvettem a lehető legmagasabb és legextrémebb telipalpú cipőt (citromsárga volt, tornacipő orral, fűzős és fehér telitalppal, valami szörnyűség, de akkor nagyon vagány voltam vele).

Szóval ha te vagy az a lány, akkor nyugodtan vegyél amilyet akarsz, egyszer élünk, ha meg az anyukája vagy, akkor meg mindegy mit írunk, mert úgyis olyan cipője lesz a csajszinak, amilyet ő szeretne.

2011. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5.?: OO hátnem tudom..11évesen hordtam akkorát..higgyétek el egy 13 éves lány a mai világban már egyátalán nem kislány.:) Mondjuk attól függ..de akiket én ismerek azok már kész nők.: ) És én is az voltam már annyi idősen..szerintem ha tud benne menni és nem taknyol el akk mehet egy 10centis is.; )

16/L

2011. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen se hordok mindig 5 centinél nagyobbat, csak ritkán. Kedves 16 éves válaszadó, szomorú, hogy te a cipősarkad magasságától érzed magad felnőttnek. Mondjuk igaz, hogy vannak, akik 13 évesen is kész nők, de a legtöbben inkább csak annak hiszik magukat, viszont a környezetük (értsd idősebbek) ugyanúgy gyereknek látják őket és jót mosolyognak ezeken. Ja és csak úgy mondanám, hogy még a 16 évesekkel is ez a helyzet. 50 magát kész nőnek gondoló tinilányból talán ha 1-2 akad, aki tényleg annak tűnik, a többi vicces inkább. Mondjuk legalább nem unatkozom a villamoson..
2011. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 vagyok és 6cm-eset hordok! Az alakom is olyan, hogy illik hozzám!
2012. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy már nem olyan kislányos alakomvan
2012. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!