Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílust, milyen jellegű...

Milyen stílust, milyen jellegű ruhadarabokat ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok. Magas, átlagos testalkatú. Szeretem a rock zenét, gitározni tanulok, de nem szeretnék csak ehhez a stílushoz illő fekete ruhákban járni. Szeretnék egy picit nőiesebben öltözködni, de úgy, hogy megmaradjon néhány elemben a rock zene iránt érzett szeretetem, és ezt sikerüljön is kifejeznem az öltözködési stílusommal, ám nőies is maradjak.
2011. ápr. 13. 13:30
 1/5 szamóca. ***** válasza:

simán összefér a kettő, én is igyekszem összekombinálni.

nyugodtan hordhatsz magassarkút ha bírod, bőrdzsekivel akármilyen nadággal, kiegészítőkkel amik inkább a rock vonalhoz állnak közelebb. én azért még fiatalabb vagyok, és szerintem radikálisabb is:) de azért megvalósítható. fektess nagy hangsúlyt a kiegészítőkre, cipőre táskára, övekre ékszerekre, sminkre, és mellé már sima nőies darabok is tudják mutatni a stílusod. csak bátran.

2011. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos pont ez nem megy, megtalálni a megfelelő összhangot. Már ott elakadok, hogy milyen színű és fazonú ruhákat keresgéljek, nemhogy a kiegészítőket összeválogassam hozzá. :)
2011. ápr. 13. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami jól áll neked azt hord!

Neten ilyet lehetetlen megmondani...

2011. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 26 évesen igazad van abban, hogy nem öltözködhetsz tini rockerlánynak. Nem tudom, hogy pontosan mit értesz átlagos testalkat alatt, hogy van egy kis többlet rajtad, vagy a magasságodhoz képest arányost (mert ebben azért szoktak félreértések lenni).

Választhatnál pl olyan ruhadarabokat amik kicsit vagányak, de mégis nőiesek. Semmiképp ne hordj kapucnis pulcsikat vagy acálbetétes bakancsot!!!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Tehát pl farmer, passzos póló összeállítás fekete blézerrel, bordó vagy piros, vagy lila csőfarmer, magassarkúval, ezüstszálas sálak, bőrdzseki, hagyományos szűkszonya farmerből, vagy fekete, de vékony muszlinblúz sötét farmerrel, bőrdzsekivel... Ilyesmiket ajánlanék.

Amúgy egyidősek vagyunk ;)

2011. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamóca. ***** válasza:

sima csőszárú nadrág valamilyen magassarkú cipővel (főleg fekete, sokpántos vagy szegecses, zipzáras stb), valami egyszerű felsővel és bőrdzsekivel vagy inggel, hozzá sok karkötő, sötétszínű körömlakk, nyakláncok... így tényleg nehéz...

vagy rövidnadrág combfixszel vagy csizmával, lezserebb pólók olyan fenékaláérők akár bőrhatású cicanadrággal...

2011. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!