Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 46-os sarut normálisabb áron...

46-os sarut normálisabb áron (5-6ezer) lehet valahol venni?

Figyelt kérdés
Mert tavaly se lehetett sehol... a bemutatókon a férfi modelleken ez volt 1-2éve, gondoltam akkor idén, de sehol sincs. 10-20ezrekért meg nem szeretnék csináltatni :/
2011. ápr. 13. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ha férfi vagy, miért nem veszel egy normális férfi cipőt?
2011. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló: A saru, vagy mondjuk gladiátor szandálnak, római szandálnak, tökéletesen nyári viselet a férfiaknak, már több ezer éve. Attól, hogy te gondolom egy eléggé konzervatív gondolkodású ember vagy, nem kéne beszólni olyanoknak, akiknek eltér a stílusuk, ízlésük a tiédtől.


Kérdező! Ugyan nem 5-6 ezer forintért, de olyan 10ezer környékén a Zarában nagyon szép római szandálok vannak/lesznek. Én is be fogok szerezni egyet, persze még csak a zara.com -on láttam őket, élőben még nem, de remélem nem fogok csalódni.:) És az, hogy sarut/római szandált szeretnél, ez jó ízlésről árulkodik!:)))

2011. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor majd benézek a zarába :) Igen, sajnos magyarország le van maradva 2évvel minimum öltözködés terén is.
2011. ápr. 13. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, rádaásul amellett, hogy le vagyunk maradva, még rosszindulatúak is vagyunk... Akkora bunkóságnak tartom, mikor beszólnak egy srácnak, aki nem csinált semmit, csupán stílusosan van felöltözve.
2011. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!