Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Takkos farmerek méreteinek...

A Takkos farmerek méreteinek számozására van valami átszámító táblázat a farmerboltok méretezésére? Hányasnak felel meg egy takkos 34es?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 10:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint remélem nem túl zagyva a kérdés, a legtöbb farmerboltban hülyének néznek, amikor azt mondom, 34-est keresek és fogalmam sincs mi a normál farmerméretem, jó lenne valami átszámolásos cucc.
2011. ápr. 11. 11:05
 2/7 szamóca. ***** válasza:
nem tudom pontosan mire gondolsz, és átszámító táblázatom sincs, de van 34-es takkos nadrágom ha ilyesmi kell mint lábhossz akkor szólj és lemérem :D
2011. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy másik fajta méretezés is, egy 34-es körülbelül 52-esnek felel meg az olasz méretezés szerint.
2011. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából mérethű, mert az én méretem átlagban a 36-os. :D Van 3 farmerem a Takkoból mindegyik 36-os, az egyik pont jó, a másikhoz öv kell, a harmadik meg a kettő között van. :D Úgyhogy fazontól is függ szerintem. Mindegyik más. Azért próbáld fel mindenképp, bár akkor derül majd ki, hogy jó-e, amikor már hordod. :)
2011. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a kommenteket, arra gondoltam, hogy amikor farmerboltokban pl Levisben nézelődtem, ott ilyen húszonvalahányasok voltak a hasonló méretek, mondta egyik boltban az eladó, hogy máshogy van a farmerszámozás. A brit számozás meg aztán pláne, azt végképp nem vágom.
2011. ápr. 11. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak azok a farmerek amik 25-ös (s-xs) mérettől kezdődnek. Így meg felfelé egészen 32-33-ig.

Vagy van a másik fajta ami 34-től indul (ami xs-s)és nem tudom meddig van :)


Takkos dolgokról nem tudok mondani semmit, mert én nem vásárolok ott.


Viszont ha bemész akármelyik boltba akkor kérd meg az eladót, hogy segítsen méretet választani. Gondolom, ha 34-es nacit hordasz akkor vékony vagy szóval S-M körül keresgélj. Ha így kéred az eladótól akkor olyan méretezésűt fog adni.

2011. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utsó köszi szépen, betűben s-es ruhák jók rám, és extra short szárú amelyiknél van ilyen, pedig nem vagyok alacsony. Reméltem hogy van valahol ilyen jó átszámolós táblázat, egyszerűbb és gyorsabb lenne a vásárlás ha tudnám mekkorákat kell keresnem.
2011. ápr. 11. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!