Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szereted az olyan embereket...

Szereted az olyan embereket akik piacról öltözködnek? Rémes ha valakinek mindene onnan van.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nincs mindenkinek annyi pénze,mint Neked,sok helyen még minimálbért sem fizetnek,abból pedig nem lehet plázás ruhákat vásárolni.

2011. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felőlem vásárolhat,csak ne mesélje,hogy ő ilyen gazdag,olyan gazdag,bármit megvehet,neki amerikából hozták nagyon drágán,stb...
2011. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jófej, akkor szeretem. Ha rosszfej, akkor nem. Nem nagyon érdekel, ki honnan öltözködik és nem ezen múlik, hogy szeretem-e vagy sem.
2011. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van aki csak onnan tud vásárolni, és nem jó kedvéből... Nem mindenki engedheti meg magának, hogy plázában vásároljon, és több tízezer forintot adjon ki egy-egy bugyira...

Próbálj meg kevesebb előítélettel viseltetni embertársaid iránt. Attól mert valakinek nem lógnak a húszezresek a farzsebéből, még lehet JÓ ember. Ugyanakkor a legdrágább cuccokban flangáló emberek is lehetnek tapló bunkók.


Van egy mondás, amit gondolom nem ismersz:

"Nem a ruha teszi az embert!"

2011. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben. köszi a válaszokat.

Igaz hogy legtöbben nem a kérdésemre válaszoltak...

Na de mind1

Ezt a kérdést csupán azért tettem fel, hogy egy kis felmérést tegyek.

A legjobb barátnőm hasonló helyzetben van, természetesen amiben tudok segítek neki. És nagyon szeretem mert ő igazán jó ember.

Csak megakartam nézni hpgy kinek mi a véleménye ezekről az emberekről.

2011. ápr. 10. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj de unatkozik valaki.
2011. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rühellem az olyan embereket, akik öltözködési, vásárlási szokások alapján ítélik meg a másikat.

Le lehet vonni a következtetést...

Jaj, hogy senki ne ugorjon nekem, gyorsan válaszolok a kérdésre:

Qrvára leszarom, kinek honnan vannak a cuccai, nem ettől függ, hogy szeretem-e, vagy sem, hanem, hogy milyen a természete, hogyan viselkedik, stb.

2011. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából mivel egyik barátnőmmel se nagyon egyezik az ízlésünk, legtöbbször azt se kérdezem meg, hol vette a cuccát. Nekem olyan mindegy mi van rajta, amíg igényes és nem csinál magából hülyét, akkor szólok neki esetleg, de ennyi. Annak, hogy szeretem-e, mi köze ahhoz, hogy néz ki? Nem vagyok sekélyes, bocsi.
2011. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, honnan öltözködik, csak legyen ízléses. Több tízezres ruhákból is lehet rossz szettet összeállítani, ahogy a párszázasból is jót. Nem ruha alapján válogatom a barátaimat:)
2011. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor leírom úgy, hogy számodra is érthető legyen, mert a szövegértelmezés úgy látom nehezedre esik: szeretem a piacról öltözködő embereket is, ha jó fejek, viccesek, kedvesek, őszinték.

Mint azt jelen példa is mutatja, a pénznek nem sok köze van az emberi értékekhez, tulajdonságokhoz. Van akinek megy a sorok közti olvasás, van akinek nem... És ez sem pénzfüggvénye!

2011. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!