Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer vagy cicanadrág?

Farmer vagy cicanadrág?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban?:)
2011. ápr. 9. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ez összehasonlítás alapja? Nyilván mindegyiket teljesen más összeállítás részeként viseli az ember. Mondjuk én azok közé tartozom, akik cicanadrágt nem hordják magában, csak pólóval, mert szerintem az igenis alsónemű, mint a harisnya (tunikával még esetleg, mert nem látszik át).

Mindkettőt egyforma gyakorisággal hordom, úgyhogy nincs ilyen, hogy melyiket szeretem jobban...

2011. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a válasz egyszerű:mind a kettőt imádom:)
2011. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindkettő!! :)
2011. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
néha ez, néha az, felváltva :)
2011. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a farmert szeretem, nem tudom a cicanadrág olyan közönségesnek hat néha, főleg amikor látok az utcán lányokat, akik ilyen olcsó kínai utánzatos cicanadrágot, felvesznek egy leopárd mintás kivágott tunikával és egy hegyes orrú magassarkúval, amiben járni sem tudnak.ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy aki felveszi az közönséges lesz, csak még alig láttam cicanadrágos lányokat, akik nem így viselték volna :D
2011. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettönek megvan a maga helye,de látványban abszolút cicanadrág párti vagyok.
2011. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!