Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nagyon kicsi mellem van...

Ha nagyon kicsi mellem van akkor muszáj mindig hordani melltartót? 17/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
nem muszáj,de szerintem ha mész valahová vegyél fel.én legalábbis úgy szoktam mert zavar ha látják a mellbimbóm vagy ilyesmi :D
2011. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit sem muszáj.Saját döntésed:) Otthon és este kényelmesebb és akkor is a családod lát (kivétel mikor jön valaki),de iskolába,bulikba szerintem kellene:) Mert ha észreveszik akkor kellemetlenül fog esni :)
2011. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 topicon 44 válasza:

nem muszáj,ha neked kényelmesebb melltartó nélkül.

de legalább egy toppot azért vegyél fel

2011. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, de azért ne kandikáljon a mellbimbód hidegben sem...

Én se hordok mindig melltartót, mert vannak olyan napok, amikor jólesik nagyon lazán felöltözni, pedig nekem inkább közepesek a melleim és 10 évvel időseb vagyok nálad. Meg néha az ember lánya szexibbnek érzi magát melltartó nélkül...

Sportoláshoz viszont mindenképpen viselj melltartót, és ne merevítőset, hanem rendes sportmelltartót, ami szinte nullára nyomja le az ember melleit, viszont nagyon fontos, mert így elkerülheted, hogy a rendszeres sportolástól megereszkedjenek a melleid. Ja és igen, sportolj rendszeresen :)

2011. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!