Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, akik minden nap...

Csajok, akik minden nap magassarkút vesztek fel, hogy szoktatok hozzá? Nem az 5-6 centisekre gondolok, hanem 10

Figyelt kérdés

Hétköznaponként tornacipőbe járok,de szeretnék kicsit nőiesedni.A hétvégi bulikba mindig magassarkút hordok,10centis kb,de ott is marhára megfájdul a lábam pár óra után.Szeretnék a mindennapokba is magassarkút hordani,de annyira fáj.. Ti hogy küszöbölitek ki vagy hogy bírjátok elviselni?Nekem a zselés kis betétek nem használnak.

20éves leszek 2 hét múlva és szeretnék nőiesedni,mert úgy érzem "kiöregedtem" a tornacipőből:)

És a másik kérdésem,vettetek már a humanicba balettcipőt,konkrétan funky shoes márkájut?Ebbe nyáron nagyon belebüdösödik a lábam?:S

Nem hordok márkátlan cipőket,de balettcipőre nem szeretnék sokat költeni,mivel egy nyár alatt széttaposom őket.. Köszi!:)


2011. ápr. 8. 13:33
 1/6 anonim válasza:
egyszerűen. az első pár nap nehéz. fájt a lábam rettenetesen,de nem törődtem vele, és aztán hozzászoktam. csak egy kis kitartás kell. egy hét múlva már fel sem tűnik hosszú gyaloglás után sem hogy magassarkuban vagy.
2011. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tinker Bell ***** válasza:

Húúú... én nagyon régóta magassarkút hordok csak. Suliba, munkába, boltba, utcára, mindenhova. Van persze sportcipőm és balettcipőm is, de a magassarkúban érzem jól magam igazán. Azt hiszem, hogy 7.-8.os voltam amikor elkezdtem magassarkút hordani. Természetesen az új darabok egy picit mindig feltörik a lábam, de utána könnyen hozzászokik.


Nálam az is közrejátszott, a nőies öltözködés mellett, hogy óriási lábam van és emiatt nem igazán állnak jól a laposabb talpú cipők. A magas sarok optikailag kicsinyíti a lábam (39-40)


Ha nagyon nem megy akkor ne erőltesd! Ja és ne a legnagyobb sarokkal kezdd, hanem fokozatosan kell növelni a sarok méretét.

2011. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg hozzá kell szokni :) és fontos, hogy kényelmes legyen a cipő, megfelelő méretű. hidd el, ha kitartóan felveszed minden nap, rutinosan, természetesen fogsz már benne járni egy idő után :)
2011. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 20 vagyok, és épp most élem a nőiesedős korszakom, szóval megértelek:D

Télen vettem egy kb. 8 cm-es sarkú csizmát, és elég sokszor hordtam is. De bizony még tél végén is fájt a lábam benne:D De egyre jobb...


Szerintem kezdj egy szolidabbal. Vannak nőies cipők, amik nem extra magasak. Vagy keress olyat, aminek vastagabb a sarka, azok kényelmesebbek:)


Én most egy ilyet szereztem be:

[link]


5 cm-es a sarka, és mivel telitalpú, nagyon kényelmes. Ha megyek benne, észre sem veszem, hogy nem lapos:)

És felvéve szerintem csinos^^


[link]

Ilyet néztem még, nagyon fájt a szívem érte, de nem tudtam volna igazán kihasználni:D

Ennek magasabb sarka van, kb 7cm, de mivel vastag, kényelmesebb, mint egy tűsarkú:)

2011. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát igen, tényleg ne rögtön 10 centissel kezdj :)

nekem is egyre magasabbak, a legutóbbi 12 cm, és kicsit platformos is a talpa :)

2011. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nekem annyira nem tetszenek a kisebb sarkú cipők,kb akkora,mint az utolsó előtti hozzászóló utolsó linkje,és ennél picit magasabbak. menni viszont tudok benne,de kész anyagi csőd lenne folyton emelni a sarok méretet,főleg,ha a kicsi sarkú cipők annyira nem jönnek be:D
2011. ápr. 9. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!