Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szoknyához?

Mit vegyek fel szoknyához?

Figyelt kérdés
Van egy lila szoknyám, bő, vékony anyagból kézsült, pamut. Kb a térdemig ér, fehér virágok vannak rajta. Fel szeretném venni egy fekete cicanadrággal és egy fekete magas talpú szandállal. Milyen felsőt vehetnék fel hozzá? 14 éves vagyok. Köszi előre is :)
2011. ápr. 7. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
tudnál felrakni róla képet? mert nem nagyon tudom így elképzelni. de most csak úgy mondok valamit, szerintem egy sima ujjatlan fehér vagy fekete színű felső, de a kép jól jönne.
2011. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj nehogy cicanadrággal vedd fel, annál nincs rosszabb. Akkor inkább nejlonharisnyát vegyél fel hozzá, már úgyis jó idő van. Felsőd nem tudom milyen van, nézd meg mi illene hozzá.
2011. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: sajnos nem tudok képet

második: egyrészt hogy nézne ki a szandál harisnyával? másrészt nem tudom mi illene hozzá, ezért írtam ki a kérdést. nem leugatásból mondtam, ha esetleg olyan a stílusom

2011. ápr. 7. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát milyen színű felsőid vannak?Ha pl. van fehér,lila,fekete felsőd akkor ezek a színek közül vegyél fel valamit!!!
2011. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, asszem kitaláltam :)
2011. ápr. 7. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Bugyit semmiképp...
2011. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem terveztem :)
2011. ápr. 7. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor bármit felvehetsz ;)
2011. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!