Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ehhez hasonló (magyar)...

Milyen ehhez hasonló (magyar) márkát ismertek?

Figyelt kérdés
olyan stilusu ruhaboltot/márkát ismertek mint a nanushka vagy zoe phobic? elérhető áron:) nagyon tetszenek a ruhák de pl a nanushkát nem tudom megfizetni
2011. ápr. 7. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
én a h&m-et és a zara-t tudnám kicsit a nanushkához hasonlítani, bár nem értette a (magyar)-t mire értetted, hogy hasonló ruhákat amit szintén magyarok terveznek? mert akkor azt se fogod olcsóbban kapni mint a nanushkát
2011. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát azért pl a zoe phobic sokkkkal olcsóbb mint a nanushka:) de igen amugy ugy értettem h főleg magyar tervezők ruhái, márkái, de lehet külföldi is csak hasonlo legyen a két emlitett példához. sztem pl a zara, h&m nem igazán olyan
2011. ápr. 7. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
én sem azt mondom h olyan, de van egy-két darab mindig ami tökre az a stílus,szóval érdemes nézegetni
2011. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon rengeteg jó magyar tervező van=)(Az árak nem mindig a legolcsóbbak,de nézegess)

2011. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! hol szoktál zoe p. ruhákat vásárolni? nekem is nagyon bejön ez a stílus!! :) és imádom a magyar tehetségeket :) merre szoktál még vásárolni? köszike :)
2011. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bp, 7. ker. rumbach sebestény u. 3 :) egyébként hosszas keresgélés után rátaláltam még pár igazán jó kis magyar tervezőre akik csodás ruhákat készitenek, hasonlóak mint zoe p. itt van pár ha érdekel: abodi dóra, anna amélie, annaeva, imango mundi, tóthbori, nubu, use unused, je suis belle. nekem nagyon tetszenek :)
2011. ápr. 16. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
köszike :))) és az a bolt amit említettél mennyire drága? akiket felsoroltál onnan abodi dóra ruháit ismerem *.*
2011. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vészes, sztem megfizethető :) és a többi is nagyon jó, ja és van még vmi ami talán érdekel :) : [link] menj arra h "térkép nagyitása" akkor rá tudsz közeliteni, rajta van szinte az összes ismertebb magyar tervező showroomja :)
2011. ápr. 17. 03:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!