Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így, hogy 20fok körül van az...

Így, hogy 20fok körül van az idő csizmát még fel lehetne venni vagy már gáz? Ha igen nyárival kabáttal vagy inkább télivel mivel még hűvös van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz fel csizmát ha szeretnél büdös lábat vagy lábgombát. Esetleg mindkettőt.
2011. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csizma és télikabát? Hol élsz, mert ahol én, ott 25 fok van.
2011. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De okos vagy ... nem 30 fok van ...
2011. ápr. 7. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:
csizmát ne vegyél fel,nem csak azért mert ciki,hanem mert befülled a lábad,ami nem egészséges.Vegyél inkább szoknyát(farmer v hasonló)valami szép harisnyát akár mintásat,színeset és kiscipőt.
2011. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy 30 fok van.
2011. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért ilyenkor már gáz... én legalábbis biztos jól megbámulnálak, ha csizmában látnálak az utcán. arról nem beszélve, hogy kegyetlenül meleg. nekem a sima sportcipőbe is beizzadt már a lábam
2011. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen hogy kinek mi tetszik, vedd fel ha neked ahhoz van kedved. Miért kell másokkal foglalkozni?

Egyébként a téli kabát már szerintem nem kell, én már 1 hete elraktam. Éjjel is kint vagyok sokszor, de egy vastagabb pulcsi is elég szokott lenni.

2011. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen embereket... télen-nyáron ugyanabban akarsz rohangálni? A csizma eléggé téli ruha, szóval úgy maximum 15 fokig vállalnám, bár én hetekkel ezelőtt eltettem. Majdnem nyár van, ember! :D

Vegyél fel egy nem túl nyitott cipőt. Ha meg csak 10körül indulsz és sötétedés előtt hazaérsz, akkor nyugodtan húzz balerinacipőt pl, bár reggel még nem vállalnám be. Kabát se kell, elég egy vastagabb pulcsi, farmerdzseki, blézer reggel is, most meg nem is kell.

2011. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fel lehet venni én még most is abban járok. Reggel korán kell mennem dolgozni és akkor még a szoknyához nagyon jó a harisnya meg a csizma, meg amúgy is csizmamániás vagyok. Napközben tényleg meleg, de nem kibírhatatlan. Amire figyelni kell, hogy a fekete csizi nagyon fel tud forósodn ha napon állsz, vagy az utca napos oldalán mégy. Ma például mikor vártam a buszt délután nem álltam ki a napra, hanem hátrébb maradtam az árnyékban. Izzadás ellen célszerű hintőport, lábsprayt is használni és a harisnyára még ráhuzni egy pamutzoknit, így nem büdösödik be a lábad.

Egyábként most még hülni is fog az idő. Ja és tavaszi kabátot vegyél, ne télit.

2011. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!