Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám beszerezni ezt a...

Hol tudnám beszerezni ezt a szépséget?

Figyelt kérdés

Lehetőleg 10.000 Ft alatt?


[link]


2011. ápr. 6. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szépség??? 100 Ft sem adnék érte, inkább vennék belőle egy kávét...
2011. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
humanic katalógusban láttam hasonlókat, viszont látni, csak balerinába láttam, de azóta már lehet,hogy van:))
2011. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik 60 fölötti nőrokontól, ismerőstől. :D
2011. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Szépség" :DDD
2011. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
H and M -ben /bocs nem tudok "and" jelet írni... :) /van majdnem ugyanilyen, fekete, bézs színű is, azt hiszem, 5990.- Ft.
2011. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj, de a szomszéd 66 éves alkoholista Feri bácsinak van ugyanilyen, csak sötét barnában.
2011. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most miért kell bunkónak lenni??? Ha nem tudnátok minden cipő bolt ezt nyomatja!!! Ez lesz az egyik nagy divat. Van minden hol, láttam Tamarisban, Humanicban, Deichmannban stb. Több szín és fazon is van. Ezen kívül a Guccinak is van de hát az 63.000 Ft. Az kicsit sok =))
2011. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem a véleményetekre és az ócsárolásra voltam kíváncsi, hanem arra, hol tudnék ilyet venni, mivel nekem mindig is tetszett ez a cipő és szerintem nagyon kényelmes is. Gondoltam most, hogy divatba jön ismét be tudnék belőle szerezni egy olyan darabot ami még nincs széthordva.


Aki normális választ adott, annak köszönöm.

2011. ápr. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!