Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi pénzt adnál ezért a...

Mennyi pénzt adnál ezért a tavaszi kabátért? Tetszik egyáltalán? Megvennéd?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 6. 16:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem válaszolni, Pesten lakom.
2011. ápr. 6. 18:40
 12/23 anonim ***** válasza:
Ajj pedig még a méret is ugyanakkora én is pont ekkora vagyok, de Pest az messze van :(
2011. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
1500ért megvenném:)
2011. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Sajnálom llillasd :(


Az 1500 még mindig nevetséges összeg, de végül is az volt a kérdésem, hogy ki mennyit adna érte, és ha Te ennyit, akkor ennyit. :)

2011. ápr. 6. 18:47
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha esetleg Győr közelében jársz és még megvan a kabát előtte értesíts :) Sajnálom hogy olyan messze van, meg azt is hogy Győrben nincs Bershka, annyira szép ruhák vannak ott :(
2011. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
kb 10ezer lehetett, de nekem nem tetszik ha tetszene kb. 2-3ezret, de mivel használt, ezért olyan 2 ezer körül
2011. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Sosem használtam.
2011. ápr. 6. 19:45
 18/23 anonim ***** válasza:
hát egy tavaszi kabátért is simán elkérnek a márkátlan bltokban 4-5-6 ezret. és mivel irtad hogy Olaszországból való ezért többért is adhatnád szerintem :D szóval olyan 8-9 e. és amúgy nem néz ki rosszul mert most rengetegen hordanak hasonló fazonú bőrkabátot (nem tudom hogy ez az-e) de legalább kicsit egyedibb a többitől :) és a 2. kép nagyon jól néz ki :)
2011. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tetszett a kép. Azt nem érzem korrektnek, hogy azért kérjek többet mert Olaszországból való. Nem hiszem, hogy csak az Olaszországi Bershkákban lehet - lehetett kapni ezt a kabátot, gondolom itthon is volt már, ilyen, vagy hasonló, főleg, hogy valaki írta is, hogy neki ugyan ilyene van. Azért tartom nevetségesnek ezeket az 500 forintos, vagy 1500 forintos hozzászólásokat, mert szerintem ez egy nagyon kis finom, szép kabát, semmi hibája, baja, olyan mintha vadonatúj lenne, egyetlen egyszer volt rajtam, akkor is csak fölpróbáltam, és nem utolsó sorban a Bershka egy olyan márka, ami igen csak megkéri az árát, főleg ha kabátokról van szó. A 8 - 9 ezret én már kicsit soknak tartom, pedig az eredeti árához képest lehet, hogy ez lenne a reális.
2011. ápr. 6. 21:03
 20/23 anonim ***** válasza:

ha márkás a ruha el tudod adni úgy 9000ér . teszveszen.

amúgy sztem csúnya XD

2011. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!