Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten az Ázsia centerbe...

Budapesten az Ázsia centerbe hogy tudok eljutni?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy a ferenciek terén felszállok a 173as buszra és azzal kimegyek a végállomásig, nyírpalotáig. Ha ott leszállok, akkor egyből meglátom, vagy merre kell menni? :)
2011. márc. 30. 23:24
 1/6 anonim válasza:
Újpestről megy különbusz
2011. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

ferenciek terétől mehetsz a kék metróval Újpest városkapuig, ha ott feljössz a két kijárat közül azon az oldalon, amelyik nem a Tesco felé megy, akkor ott is megáll az ingyenes busz.


[link]


A 173-ast nem tudom, majd biztos valaki megerősíti hogy azzal odajutsz-e. De szerintem az ingyenes azért jobb, mert az biztosan az Asia centernél áll meg, a lehető legközelebb.

2011. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 173-as végállomásától látni az Ázsia Centert, bár vagy 5 perc sétára van még onnan. Van előtte egy kis körforgalom, aminek a közepén van egy kínai kapuszerű valami. Azt könnyű kiszúrni.

De a metrós megoldás tényleg egyszerűbb, ha megtaláljuk a buszt.

2011. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Megnéztem a menetrenden, Újpest központot is ír, a Burger előtt áll meg. Azt lehet hogy könnyebb megtalálni: ahogy kijössz a metrómegállónál, rögtön balra az első kijáratnál kell feljönni.
2011. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen igen, utánan néztem köszönöm, csak az ami közvetlenül oda visz, az a busz csak 40-50 percenként jár :/ úgyh akkor maradok a 173asnál egy 5 perces sétába nem halok bele ebben a szép időben, ha tudom merre kell menni :D
2011. márc. 31. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:

ez a különbusz tényleg 40 percenként jár az Újpest-városkaputól

A 173-as busszal meg a végállomásig Újpalota Nyírpalota utcáig kell menni

de az a séta sztem megvan simán 7 perc is onnan a busztól!!!!

2011. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!