Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten voltam egy Garagest...

Budapesten voltam egy Garagestore üzletben, nézegettem DC márkájú felsőket, és többen azt fedeztem fel hogy Made In China. Ezek akkor nem eredetiek, hanem utánzatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még lehetnek eredetiek, csak ott csináltatják, mert ott olcsó a munkaerő.
2011. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okéokésokés ***** válasza:
40%
attól még hogy kínai nem gagyi.sőt a kínaiak sokkal precízebbek sokszor mint más országokban.
2011. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah, kinaiak sokkal precizebbek de akkor meg miert vannak egyesek a kinaiak ellen? en sem jarok tul sokszor kinaiba, de egy honapban egyszer oda is be kell nezni :)
2011. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is észrevettem,hogy a termékek 80 % át China- ban pakolják össze, főleg az Amerikai gyártók termékeit assembled in china -zák. Ez nem jelenti hogy kamu, valóban ott olcsó a munkaerő, ha nem china, akkor Corea, vagy Vietnam, vagy India, vagy Hungary. Ugyanolyan nyominger országok azok is. Va negykét nívósabb márka ami made in germany, én főleg azokat keresem, csak hát ritka mint a fehér holló sajnos. Mivel az emberekbe beleivódott ,hogy kínai az már kötelezően gagyi kell hogy legyen, ez a kiterjesztő eszme nagyban töri egy jó minőségű termék made in china felirata az exkluzivitását nálam. Jön egy értetlen paré, aki csak ez miatt legagyizza, aztán én égnék egy ilyen cuccal. Valahogy allergiás vagyok, hogy ezt írják mindenre rá. De az is tény, hogy a cuccokat minőségük ,tulajdonságuk alapján lehet igazán kategorizálni, mert ráirni akármilyen gyártó akármit ráírhat, ez nem bizonyít semmit. De a csori gagyik szhar minőségüek ,és csak felíratok alapján szeretnének hasonlítani a minőségi termékekre.
2011. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!