Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Wayfarer vagy pilóta (aviator)?

Wayfarer vagy pilóta (aviator)?

Figyelt kérdés

Nektek melyik tetszik a jobban? Bár úgy veszem észre, hogy a pilóta még mindig divatban van, idén talán a wayfarer a top 1, igaz? :)

wayfarer.: [link]


pilóta.: [link]


2011. márc. 27. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon választani kell, akkor aviator, a wayfarer csak egy divatszemüveg, nem sok embernek áll jól.
2011. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindkettőm van, a pilóta úgy áll jól, ha elöl hagyom a frufrum, a wayfarerhez viszont oldalra kell csatolni, az úgy néz ki jól. régebben nagyon tetszett a pilóta, de most lehet, hogy azt mondanám, hogy a wayfarer jobban bejön. :)

te hogy vagy vele, kedves kérdező?

17L

2011. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én pont most készülök szemüveget venni, de nem igazán tudom, hogy melyiket vegyem. Eddig biztos voltam benne, hogy pilótát veszek, mert eddig is az volt, és jól is állt. Viszont felpróbáltam egy ismerősöm wayfarerét és elég jól néztem ki benne, úgyhogy most fogalmam sincs, hogy melyiket. Valószínüleg az lesz, hogy elmegyek a boltba, mindkettőből kiszemelek egyet, aztán a jelenlegi hangulatom majd eldönti, hogy melyiket választom, mellé úgy se nagyon foghatok. :P
2011. márc. 27. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:
A pilóta szerintem sokkal jobb, a másik sosem tezsett, olyan ocsmány, nem tudom hogy jöhetett divatba. :S
2011. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!