Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetnék csinosan...

Hogyan öltözködhetnék csinosan, de olcsón?

Figyelt kérdés
Nincs pénzünk drága ruhákat venni. Nekünk már a 3000 Ft-ot felső is drága nagyon:S:S De szeretnék csinosan öltözködni:):)
2011. márc. 24. 11:37
 1/8 anonim válasza:
100%
Az egyik lakótársam pár 100ft-ból megoldja ezeket,mert ő egy angol turiban vásárol,ahol kg-ra megy a ruha. Annyira jóó cuccai szoktak lenni,h az állam is leesik!!! de mindezt hó elején,mert akkor hozzák oda a "nagy cuccokat". De valahova mondjuk hetente 1x... Van vállfás turi is,azt nem ajánlom,mert elég drága ahhoz képest. Sok sikert!
2011. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Készíts magadnak néhány dolgot. Mindenképp olcsóbb és még egyedi is ;)
2011. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát sok lehetőség nincs,turi,kínai,net szerintem ezek vannak,persze ki lehet fogni butikokban is főleg ha van leértékelés,persze attól is függ hol laksz.Esetleg még olyan hogy ha van olyan barátnőd aki jobb módu,megkéred hogy esetleg megunt cuccát adja neked,vagy egy jelképes összegért megveszed tőle.Persze ez beálítottság kérdése.Vagy még olyan hogy máltai sz.szolgálat szokott ruha osztást tartani biztos hogy érdmes lenne megnézni.
2011. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a turkáló a legjobb.

Olcsón és jó minöségben meg tudod venni a ruhákat.

2011. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Turiban olcsón szerezhetsz be dolgokat, kínaiban is akadnak jók néha. Vagy felsőket, szoknyákat nagyon egyszerű megvarrni, ahhoz is csak az anyagot kell megvenni, esetleg díszeket rá. Vagy ha van régi ruhátok akkor azt is szét lehet bontani és újat varrni belőle. Én is csak most kezdtem varrogatni, de sokkal egyszerűbb mint gondoltam.
2011. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért több lehetőség is adott, csak macerás. először is leszögezném, hogy a stílusos és csinos nem feltétlen jelenti számomra a divatosat és a trendit, szóval ha pesti vagy akkor a leárazások legvégén ki tudsz fogni harmad esetleg negyed áron ruhákat. emellett ahogy írták érdemes lenne körülnézni a turkálókban is, ott aztán tényleg nagyon olcsón találhatsz valami szépet ha szerencséd van. kiegészítőket simán tudsz te is készíteni ha van hozzá időd-türelmed és egy kis kézügyességed. ami fontos lehet az az, hogy tervezd meg kb a ruhatárad, hogy miből mire lenne szükséged és célirányosan keresgélj. ha jól megtervezed akkor jobb esetben passzolni fog minden mindenhez így jól fogod tudni kombinálni. jól kihordható darabokat szerezz be!
2011. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha turkálót választasz, akkor mindenképp kilósat, vagy pedig olyat ami kevésbé fölkapott, és alacsonyabbak az árai. Párszor benéztem Háda darabáras turkálóba, és sokkal jobban jársz, ha leértékelt holmikat vásárolsz újonnan, sőt nagyon sok esetben még olcsóbban is.
2011. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

U.I:

Esetleg ha vannak olyan ruháid, amelyeket nem hordasz, azokat megpróbálhatnád elcserélni valamelyik barátnőddel.:)

2011. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!