Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen fajta nadrághoz mi...

Ilyen fajta nadrághoz mi illik? (+kép)

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen fajta koptatás van a nadrágomon, mindkét oldalt térd felett+nagyon vastag öv megy bele. SZóval nem lyukas, csak olyan ,,koptatott,, mint a képen a foltok. Ezt a nadragot mindenképp sportos cuccokkal lehet csak hordani? Vagy vehetek fel hozza pl. olyan sulibajárós magassarkút, blúzt, ami nem annyira nagyon elegáns?

Ilyen szabású blúzt, csak más színben,pl.szürkében: [link]

Kérlek adjatok tanácsokat, hogy mivel, hogyan lehetne ezt a nadrágot hordani

Valaszokat előre is köszönöm

20/L


2011. márc. 22. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. Az elso link helyére ez jön,szoval majdnem igy nez ki: [link]
2011. márc. 22. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem edzőcipővel és hátizsákkal szeretnéd felhúzni, akkor szerintem csinos párosítás.
2011. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek magassarkúban meg blúzban, és ez a nadrág is nagyon tetszik. Anyu azt mondta, hogy ezt a nadragot csak sportcipővel meg egyszerű pólóval vehetem csak fel, meg hogy ilyen nadrágot csak a csövesek hordanak :D
2011. márc. 22. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

az ilyen nacit az én anyám is lecsövesezte:D

de neekm is bejön:D

simán megy hozzá a magassarkú meg a csini felső is:D

2011. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!